Станом на 18.03.19 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Надрічна, Б.Хмельницького, Берегова – асфальтування розкопок        вул. Сеченова – КНС – чистка відстійника        вул. Нац. Гвардії – чистка колодязів        вул. Карпатська 12 – будівництво водопроводу D-225мм
Головна

holm Дружній футбольний матч з КП «Тернопільводоканал» (додано фото)

Відбувся черговий дружній мініфутбольний матч між командами Івано-Франківського (ФК «Нептун») та Тернопільського водоканалів. Гра була проведена 21 березня 2014р. у приміщенні навчального спортивно-оздоровчого центру Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя. Цього разу перемогу здобула команда КП «Тернопільводоканал» з рахунком 10:2, яка продемонструвала згуртовану гру. Кожен гравець футбольної команди «Нептун» отримав пам’ятні сувеніри від тернопільських колег. Зустріч закінчилася цікавою оглядовою екскурсією центральною частиною міста, яку провели для гравців та вболівальників Івано-Франківського Водоекотехпрому. Щиро вдячні нашим колегам КП «Тернопільводоканал» за гідну гру та теплий гостинний прийом. Нагадуємо, що перша зустріч, яка відбулася в Івано-Франківську закінчилася мировою нічиєю 6:6. У майбутньому плануються аналогічні заходи з командами інших водоканалів.

Від мешканців вулиці Толстого, 5

Висловлюємо щиру вдячність за уважне ставлення та якісне обслуговування абонентів працівниками відділу повірки лічильників КП «Івано-Франківськводоекотехпром».

З повагою, мешканці вулиці Толстого, 5

IMG_3481m2              Спонсорська допомога (додано фото)

  КП «Івано-Франківськводоекотехпром» 14.03.14р. з метою підвищення боєздатності та підготовки до виконання завдань за призначеннями, вирішення побутових проблем, покращення матеріально – фінансового забезпечення було надано спонсорську допомогу радіотехнічному підрозділу повітряних сил Збройних сил України, військовій частині А4604. Зокрема, було передано 4 автошини з камерами 220х508; 6 камер автомобільних («Урал») 370х508; 2 акумулятори 6ст-190; 40 шт. авто лампочок на загальну суму 12 тис.грн.,

IMG 3356v2 До 200-річчя від дня народження великого поета (додано фото)

З нагоди відзначення 200 - річчя від дня народження видатного українського поета Тараса Григоровича Шевченка 07.03.2014р. у КП «Івано-Франківськводоекотехпром» відбулися шевченківські читання. Тарас Шевченко був людиною універсальних обдарувань та інтересів, усе життя і творчість якого були присвячені українському народу, він мріяв про ті часи, коли Україна буде незалежною та суверенною державою. На прикрашеній декораціями та авторськими роботами працівників підприємства сцені усі бажаючі взяли участь у читанні творів Великого Кобзаря, після чого урочисто привітали жінок зі святом весни. Декламувала власний вірш, присвячений Тарасу Григоровичу Шевченку, прибиральниця господарського відділу Савчук Катерина Миколаївна. Кращі читці шевченківської поезії були відзначені адміністрацією підприємства грошовими винагородами.

gvozdik  ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ БЕРЕЗНЯ !!!
Веляника Ярослава Михайловича, водія, 01.03.64р.н.;
Гаврилюк Ірину Дмитрівну, бухгалтера відділу збуту, 04.03.84р.н.;
Саків Ольгу Володимирівну, техніка з обліку, 07.03.64р.н.;
Дзундзу Ігора Михайловича, слюсара КВПіА, 15.03.64р.н.;
Марківа Мирослава Васильовича, слюсара АВР, 22.03.64р.н.;
Бариляка Віталія Миколайовича, майстра, 27.03.84р.н.;
Фіняк Лесю Вікторівну, провідного економіста, 28.03.84р.н.

  Бажаємо миру і світлої долі,                               
                                                                 Запалу енергії, сили доволі,     
                                                                 Творчого вогнику, віри й наснаги,
                                                                 Щедрості серця, людської поваги!
                                                                 На довгих стежках Вашої ниви
                                                                 Будьте завжди Ви здорові й щасливі!

 З повагою, адміністрація КП «ІФВЕТП»

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1