Станом на 22.05.17 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Вовчинецька – цементація водогону D-400 мм        вул. Ботанічна – Коновальця - асфальтування ям на вулиці        вул. В.Великого 10а – витік D-160мм – без х\/води ж.б. № 10,10а,12,12а        вул. Чороновола – стадіон «РУХ» - бетонування лотків        вул. Лепкого 38 – ліквідація аварійного водопроводу – без х/води ж.б. № 38        вул. Паркова – Івасюка – заміна водопроводу D-225мм        вул. Бельведерська 49 – ремонт водопровідного колодязя        вул. Чорновола 22 – заміна водопровідного вводу
Головна

13434969 800363966760494 9085961108202613890 n   КП «Івано-Франківськводоекотехпром» вітає редакцію газети «Репортер» з 15-річчям! Бажаємо вам творчої наснаги, реалізації найсміливіших задумів та планів, здоров’я та благополуччя! З нагоди свята 11 червня «Репортер» влаштував благодійний ярмарок, на якому була змога придбати пряники, печиво, рукоділля, книги, а також спецномер газети. Протягом заходу також проводився майстер-клас з розпису пряників, фейс-арт для дітей, фото-бокс для всіх охочих. Усі гроші, вилучені протягом ярмарки підуть на лікування онкохворого хлопчика Владика Дубини. (додано фото)

P1430006   На КП «Івано-Франківськводоекотехпром» триває «гарячий сезон» екскурсій. Цього тижня було проведено декілька екологічно-просвітницьких заходів на станції аерації для наймолодших. З метою формування культури водоспоживання і виховання ощадливого використання води учнів перших-других класів у доступній формі ознайомлювали з роботою каналізаційних очисних споруд міста та відповідали на усі питання цікавої дітвори. (додано фото)

journalist-dayШановні журналісти!

 КП «Івано-Франківськводоекотехпром» сердечно вітає вас з професійним святом! Ваша праця почесна й необхідна, адже сучасне суспільство неможливо уявити без нескінченного потоку інформації, без засобів її передачі, а головне, без професіоналізму тих, хто доносить її до читача, слухача і глядача. У цей святковий день бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, наснаги, благополуччя і добробуту! Зичимо вам миру і добра, злагоди і достатку, натхнення та творчих звершень у вашій діяльності. Нехай Ваша праця завжди знаходить любов та повагу в серцях людей.

З повагою, колектив та адміністрація КП «Івано-Франківськводоекотехпром»

P1420798 Діти - квіти нашого життя…  (додано фото)

 Діти – квіти нашого життя, цвіт нашої нації, наше майбутнє. Саме в дітях продовження роду й здійснення мрій і сподівань на краще. Від виховання, опіки й того, що ми вкладаємо в наших дітей, залежить формування їхнього світогляду, відношення до навколишнього світу. На превеликий жаль, не кожній дитині пощастило зростати у повноцінній родині, з люблячими батьками та належним матеріальним забезпеченням. А у нашій країні на сьогодні кількість таких дітей досить значна. 01 червня у всьому світі відзначають День захисту дітей. З нагоди цього

P1420733  Із закінченням навчального року у закладах освіти розпочалася літня практика, у на КП «Івано-Франківськводоекотехпром» збільшилася кількість екологічно-просвітницьких екскурсій. 30 травня на Черніївському комплексі водоочисних споруд начальник комплексу Володимир Сисак та його заступник Віктор Горобець зустрічали учнів сьомого та восьмого класів ЗШ №12. Дітям розповіли та продемонстрували процес забору та очищення води перед подачею її в оселі мешканців міста. По завершенню заходу дітям було наголошено на важливості раціонального використання й бережного ставлення до джерела нашого життя, до води. (додано фото)

Більше статтей...

71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1