Станом на 27.06.17 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Калушське Шосе – чистка резервуару чистої води        вул. Вовчинецька – капітальний ремонт водогону D-400мм        вул. Франка 6 - пож. частина – чистка кол-зів дощової каналізаційної мережі        вул Бельведерська 25 – влаштування бруківки на місці розкопки        вул. Івасюка - Паркова – переключення водогону D-225мм        вул. Нова 11 – витік D-150мм – без х/води ж.б. по вул. Нова, вул. Микитинецька 5,7        вул. Чорновола 138 – чистка колодязів, підготовка до заміни в-ду        вул. П.Орлика 10 – вияснення скритого витоку        вул. Маланюка 14 – заміна приладів обліку
Головна

P1430475      Зазвичай роботу працівників комунальної сфери помічають лише тоді, коли вона не виконується. Приємним виключенням став чудовий вірш нашого споживача, присвячений одному із найцінніших ресурсів людства – воді, а також роботі працівників підприємств галузі водопостачання і водовідведення та контролера КП «Івано-Франківськводоекотехпром» Ірини Пільщикової зокрема. Сам вірш подаємо нижче (орфографію та пунктуацію залишаємо авторською).

Трудяжка

                                  Про роль і значення води
                                             Теорій є багато,
                                  Без неї нині і завжди
                                  Життя б не існувало.

                                  А ми ж то смертні з тим добром
                                  Живемо кожний рядом.
                                  Хто до криниці йде з відром,
                                  Хто в місті, той до крану.

... детальніше ...

МІУК та «Водоекотехпром» очолили рейтинг відкритості комунальних підприємств

   Упродовж  червня-липня 2016 року у восьми  обласних центрах Західної України громадські активісти та експерти, на основі 20 індикаторів, провели дослідження публічності комунальних підприємств. Шляхом запитів на інформацію та пошуку відомостей у мережі інтернет учасники проекту збирали інформацію про діяльність усіх комунальних підприємств восьми обласних центрів та склали рейтинг від найбільш закритих до найбільш публічних комунальних підприємств.    

http://www.galka.if.ua/miuk-ta-vodoekotehprom-ocholili-reyting-vidkritosti-komunalnih-pidpriyemstv/

   P143045104 серпня 2016 р. на нашому підприємстві по обміну досвідом побувала  делегація публічного акціонерного товариства «Київводоканал», яку очолював  голова правління – генеральний директор  Дмитро Новицький . Зокрема колег з «Київводоканалу» зацікавив досвід впровадження на підприємстві  знезараження  питної  води змішаними  оксидантами на базі установки «МІОХ» , яка була придбана  чотири  роки тому .Цікавими була екскурсія на водозабір та відкритий відстійник , так званий  «міліонник».

   Крім цього київські спеціалісти відвідали КП «Коломияводоканал» та ознайомились з роботою такої ж установки, яка  працює з кінця 2011 р. в Коломиї . Про результати ефективності її роботи розповів директор КП «Коломияводоканал» Ігор Калиняк. (додано фото)

 no141ОГОЛОШЕННЯ!

     В зв'язку з ремонтом засувок на Хриплинській насосній станції буде припинено водопостачання на район Каскад , Вовчинецька , Підпечари і Тисмениця з 8.00 до 12.00 2 серпня 2016 р. 
       Просимо вибачення за незручності та дякуємо за розуміння!
 З повагою, Адміністрація КП «Івано-Франківськводоекотехпром»

 no141Шановні мешканці м. Тисмениця!

     Завтра, 15.07.2016р., в м.Тисмениця з 9.00 год. до 16.00 год. буде припинено водопостачання міста у зв’язку із підготовкою системи водопостачання до осінньо-зимового періоду. 
       Просимо вибачення за незручності та дякуємо за розуміння!
 З повагою, Адміністрація КП «Івано-Франківськводоекотехпром»

Більше статтей...

71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1