Станом на 18.12.18 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Коновальця – Блавацького – заміна водопроводу        вул. Надрічна – будівництво дощового колектора        вул. Ребета – Макухи – ліквідації витоку,засипка розкопки        вул. Толстого – вияснення причини відсутності х/води        вул. Хіміків – 24 – витік D-400мм – без х/води № 24        вул. Коновальця – аеропорт – витік D-200мм        вул. Об’їзд ПНС в місті        вул. Толстого 1 – заміна лічильника х/води
Головна

ohol111

     ОГОЛОШЕННЯ

       

 Увага!!! Інформація для тих хто зареєстрований або хоче зареєструватися в системі для перегляду стану проплати і показників гарячої та холодної води...

                                                                                      Лист-подяка

            Доброго дня, Миколо Броніславовичу. Мешканці нашого будинку просили передати Вам і Вашим працівникам подяку за оперативне виконання робіт по заміні вхідної труби подачі холодної води в будинок. До людей повернулася надія, що є керівники, яким можна вірити, таким, як Ви, особливо в цей час, коли Україна переживає такі важкі події.
            На передодні Дня захисника вітчизни вітаємо Вас і всіх чоловіків Вашого колективу з цим почесним званням. Бажаємо всім міцного здоров'я, терпіння і спокою в родинах.

                За дорученням мешканців, з повагою
              голова будинкового комітету на вул. Вовчинецька, 198 б
              Ольга Бачинська

IMG_3337v.jpg

    Комунальні династії

 Трудові династії є опорою підприємства, це його минуле, сьогодення й майбутнє. З покоління в покоління передаються знання та майстерність, а ще любов та відданість справі, якою займаєшся. Трудові династії – це гордість підприємства.
         Митник Степан Іванович працює водієм на Водоекотехпромі ще з 1992 року, одразу після закінчення професійного навчального закладу за спеціальністю 
машиніста кранів автомобільних. Взагалі історія початку трудового шляху родини Митників взяла свій початок у 1975 році

tar2014m

Про встановлення тарифів

Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг 14.02.2014р. було прийнято постанову №119 «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП «Івано-Франківськводоекотехпром» для бюджетних установ та інших споживачів (крім населення)». Дана постанова набирає чинності з 01 березня 2014 року.

TernZarvan 035mУчасть в семінарі

У рамках IX Міжнародного науково–практичного семінару «Ресурсозбереження та якісне водозабезпечення – стратегічний напрямок розвитку водопровідно-каналізаційного господарства України» 04.02.14р. генеральний директор КП «ІФВЕТП» Саєвич М.Б. та головний інженер Ткачук М.А. взяли участь у відкритті модернізованої каналізаційної насосної станції №7 по вул. Галицька у м. Тернопіль.  Також відбувся спільний молебень у с. Зарваниця за здоров’я працівників підприємств, які працюють у галузі водопровідно-каналізаційного господарства та мир і спокій в Україні. 05.02.14р. учасники семінару відбули у м. Яремче.

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1