Станом на 25.03.19 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Івасюка – Угорницька – витік D-500мм        вул. К.Чорноти 23 – заміна водопровідного вводу        вул. Надрічна – прокладка дощового колектора D-1400мм, благоустрій        вул. Карпатська 12 – будівництво водопроводу D-225мм        вул. Мазепи – влаштування бруківки        с. Загвіздя – пола – витік D-150мм
Головна

SMДорогі наші колеги, абоненти, мешканці міста Івано-Франківська!

         Від щирого серця вітаємо вас зі святом Cвятого Миколая! Це добре і очікуване свято вчить нас милосердю, щедрості і любові до оточуючих людей. Чудесну традицію передають з покоління в покоління, а вона прищеплює головні цінності нашим дітям. Нехай святий Чудотворець принесе у ваші життя здоров’я, добробут, достаток і всілякі блага! Нехай у ваших сім’ях завжди панують любов, мир і взаєморозуміння! А ще бажаємо завжди вірити у чудеса! Здійснення вам усіх найзаповітніших мрій!

 

З повагою, колектив та адміністрація
КП «Івано-Франківськводоекотехпром»

gmПрофільний семінар-навчання  (додано фото)

18 грудня 2014 р. на КП «Івано-Франківськводоекотехпром» представники торгового дому «Євротрубпласт» провели семінар-навчання для працівників проектного та технічних відділів управління. За сприяння управління ЖКГ в Івано-Франківській області до участі у заході було залучено

20141126 095522 resizedaКУБОК з міні-футболу присвячений Дню народження Степана Бандери  (додано фото)

Традиційно Івано-Франківська міська федерація футболу наприкінці року проводить Кубок Степана Бандери, присвячений черговій річниці від дня його народження. Одноденний турнір серед ветеранів цьогоріч було проведено 17 грудня у Муніципальному ФОЦ. Урочисте відкриття заходу розпочав голова Івано-Франківського комітету фізкультури і спорту Матешко Віталій Васильович. У матчі взяли участь чотири команди, серед яких і команда Івано-Франківського водоканалу (ФК «Нептун»). По закінченню гри команда-переможець «Опришівці» була нагороджена “Кубком”, а решта гравців-грамотами.

Поповнюємо творчу добірку нашої працівниці Савчук Катерини черговим віршованим твором.

Вставай, Україно, вставай!
Вставай, Україно, вставай,
З колін піднімайся,
Бо плаче засмучений край.
Донбасом той край твій зоветься.

1365416958 uvagaКП «Івано-Франківськводоекотехпром» оголошує конкурс на створення символу (талісману) підприємства

Художникам, студентам, освітнім установам, громадським організаціям і всім бажаючим пропонується виступити творцями й організаторами розробки фірмового талісману.

Вимоги до робіт, що беруть участь у конкурсі:

- оригінальність;

- асоціативність;

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1