Станом на 18.12.18 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Коновальця – Блавацького – заміна водопроводу        вул. Надрічна – будівництво дощового колектора        вул. Ребета – Макухи – ліквідації витоку,засипка розкопки        вул. Толстого – вияснення причини відсутності х/води        вул. Хіміків – 24 – витік D-400мм – без х/води № 24        вул. Коновальця – аеропорт – витік D-200мм        вул. Об’їзд ПНС в місті        вул. Толстого 1 – заміна лічильника х/води
Головна

IMG 3824mТренінг у рамках проекту консорціуму «SAFEGE» (додано фото)

Як уже повідомлялося раніше, КП «Івано-Франківськводоекотехпром» розпочато ще один міжнародний проект «Розбудова кадрового та інституційного потенціалу в комунальних підприємствах з водопостачання та водовідведення», який фінансується за грантові кошти агенції з розвитку «SIDA». Фахівцями консорціуму «SAFEGE» з Великої Британії, Франції, Швеції та України розробляються для КП «Івано-Франківськ-водоекотехпром» ряд документів з метою оптимізації роботи підприємства.

apr100Вітаємо ювілярів квітня!

Мошківа Володимира Ярославовича (зварника пластмас, 06.04.84р.н.)
Команяк Галину Володимирівну (начальника технологічної дільниці, 10.04.64р.н.)
Рівного Степана Васильовича (слюсаря АВР, 19.04.64р.н.)
Жибака Івана Васильовича (водія, 23.04.74р.н.)
Ріпу Миколу Миколайовича (водія, 27.04.74р.н.)

Дорогі іменинники, нехай життя ваше буде яскравим та щедрим на приємні події! Хай у ваших оселях завжди буде світло й радісно від любові і добрих новин! Бажаємо вам щастя та достатку, успіху у всіх починаннях! З Днем народження!

З повагою, адміністрація

IMG 38101Виїзний семінар для вчителів географії міста (додано фото)

27.03.14р. з ініціативи Дмитрів Галини Василівни, вчителя географії загальноосвітньої школи №28, та Рудої Лесі Степанівни, методиста міського відділу освіти, відбувся виїзний «Семінар для вчителів географії міста», тематика якого - еколого-краєзнавче виховання учнів. У ході семінару проведено ознайомлення з роботою Черніївського комплексу водоочисних споруд, диспетчерської служби та відділу лабораторного контролю КП «Івано-Франківськводоекотехпром». Учасникам даного заходу розповіли про весь складний процес очищення та подачі води на місто, розкрито основи й особливості діяльності аварійної служби, лабораторії та роботи підприємства в цілому, також було надано відповіді щодо формування тарифів на послуги водопостачання і водовідведення, їх структури та порядку оплати. І навіть не зважаючи на незначну негоду (під час екскурсії почався дощ), після закінчення екскурсії наші гості-географи були сповнені приємних вражень і позитивних емоцій. Всі екскурсанти висловили щиру подяку та надію щодо проведення КП «Івано-Франківськводоекотехпром» подібних заходів.

IMG 3710Ознайомлення з роботою ВЛК (додано фото)

26.03.14р. Центром підвищення кваліфікації керівних працівників та спеціалістів промисловості на КП «Івано-Франківськодоекотехпром» організовано зустріч з працівниками (завідувачами лабораторій, інженерами-хіміками, лаборантами) КП «Львівводоканал», КП «Надвірнаводоканал», КП «Стрийводоканал», КП «Житловик» ( м. Бурштин), ПрАТ «Комплекс водних видів спорту» (м.Львів). Мета даного заходу - ознайомлення з роботою відділу лабораторного контролю підприємства.
         Під час зустрічі здійснено огляд лабораторії води, яка, в свою чергу, поділяється на хімлабораторію стічних вод та баклабораторію, роз’яснено основні принципи роботи обладнання (деіонізатора, хроматографів та ін.), на практиці продемонстровано атомно-абсорційний метод визначення важких металів, титрування твердості води. Всі учасники могли ставити запитання, які їх цікавили, щодо організації та принципів роботи лабораторії. На КП «Івано-Франківськводоекотехпром» такі екскурсії проводяться вже не вперше. Керівник групи, Нагурська Лариса Вікторівна, відзначила значне покращення і високий рівень забезпечення лабораторним оснащенням нашого підприємства.

holm Дружній футбольний матч з КП «Тернопільводоканал» (додано фото)

Відбувся черговий дружній мініфутбольний матч між командами Івано-Франківського (ФК «Нептун») та Тернопільського водоканалів. Гра була проведена 21 березня 2014р. у приміщенні навчального спортивно-оздоровчого центру Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя. Цього разу перемогу здобула команда КП «Тернопільводоканал» з рахунком 10:2, яка продемонструвала згуртовану гру. Кожен гравець футбольної команди «Нептун» отримав пам’ятні сувеніри від тернопільських колег. Зустріч закінчилася цікавою оглядовою екскурсією центральною частиною міста, яку провели для гравців та вболівальників Івано-Франківського Водоекотехпрому. Щиро вдячні нашим колегам КП «Тернопільводоканал» за гідну гру та теплий гостинний прийом. Нагадуємо, що перша зустріч, яка відбулася в Івано-Франківську закінчилася мировою нічиєю 6:6. У майбутньому плануються аналогічні заходи з командами інших водоканалів.

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1