Станом на 27.06.17 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Калушське Шосе – чистка резервуару чистої води        вул. Вовчинецька – капітальний ремонт водогону D-400мм        вул. Франка 6 - пож. частина – чистка кол-зів дощової каналізаційної мережі        вул Бельведерська 25 – влаштування бруківки на місці розкопки        вул. Івасюка - Паркова – переключення водогону D-225мм        вул. Нова 11 – витік D-150мм – без х/води ж.б. по вул. Нова, вул. Микитинецька 5,7        вул. Чорновола 138 – чистка колодязів, підготовка до заміни в-ду        вул. П.Орлика 10 – вияснення скритого витоку        вул. Маланюка 14 – заміна приладів обліку
Головна

P1440595Напередодні Дня захисника України, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва, КП «Івано-Франківськводоекотехпром» урочистим концертом привітало чоловічу половину колективу зі святом.

Особливі вітання линули для тих, хто в наш час став на захист країни від російських загарбників на сході – для учасників АТО. Адже захист Батьківщини від зазіхань з боку тих, хто намагається загрожувати державним засадам рідної країни – свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, величезної самопожертви і колосальної самовіддачі.

Тож вклоняємося тим, хто багато років тому і хто сьогодні з автоматом у руках береже наш спокій та захищає рідну землю. Бажаємо Вам дорогі захисники благополуччя і сил, здоров’я і щастя, а найбільше – мирного неба над головами! (додано фото)

 

P1440455Сьогодні на базі КП «Івано-Франківськводоекотехпром» відбулася презентація обладнання для пошуку витоків води компанії Gutermann, одного зі світових лідерів у сфері технологій та обладнання для вишукування втрат води, – AQUASCOPE 3, AQUASCAN 610, AQUASCAN 620L, ZONESCAN 820 та стаціонарна система моніторингу витоків Zonescan ALPHA.

Представники компанії Gutermann та української компанії «ОНІКО» надали детальну інформацію про обладнання, відповіли на запитання присутніх фахівців підприємства та колег із водоканалів області. Після теоретичної частини презентації відбулася практична демонстрація роботи обладнання на мережах м.Івано-Франківська (додано фото)

     7 вересня 2016р. комунальне підприємство «Івано-Франківськводоекотехпром» відвідала делегація з Німеччини (м. Дрезден) з метою ознайомлення фахівців підприємства з методом ефективного аналізу роботи очисних споруд (ZAK Україна). До складу делегації, зокрема, увійшли наступні фахівці: Йоганес Еффенбергер, Дрезденаштадтентвессерунґ Дрезден ҐмбХ (SEDD), Маркус Анерт, Дрезденський технологічний Університет(TUD), Герольд Фрітше, Дрезденський технологічний Університет(TUD), Штефан Вегерт , Дреберіс ТзОВ (DREB).  ... детальніше ...

Повідомлення про намір здійснити зміну тарифів на централізоване водопостачання  та водовідведення, для споживачів комунального підприємства «Івано-Франківськводоекотехпром»» на 2017 рік

 

Відповідно до вимог наказу Міністерства розвитку, будівництва та житлово­-комунального господарства України від 30.07.2012 № 390 КП «Івано-Франківськводоекотехпром» повідомляє:  ... детальніше ...

 no141Шановні мешканці м. Тисмениця!

     05.09.2016р., в м.Тисмениця з 9.00 год. до 18.00 год. буде припинено водопостачання міста у зв’язку із підготовкою системи водопостачання до осінньо-зимового періоду. 
       Просимо вибачення за незручності та дякуємо за розуміння!
 З повагою, Адміністрація КП «Івано-Франківськводоекотехпром»

Більше статтей...

71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1