Станом на 22.05.17 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Вовчинецька – цементація водогону D-400 мм        вул. Ботанічна – Коновальця - асфальтування ям на вулиці        вул. В.Великого 10а – витік D-160мм – без х\/води ж.б. № 10,10а,12,12а        вул. Чороновола – стадіон «РУХ» - бетонування лотків        вул. Лепкого 38 – ліквідація аварійного водопроводу – без х/води ж.б. № 38        вул. Паркова – Івасюка – заміна водопроводу D-225мм        вул. Бельведерська 49 – ремонт водопровідного колодязя        вул. Чорновола 22 – заміна водопровідного вводу
Головна

P143081623 серпня 2016 року у дружній атмосфері, де витав здоровий дух спортивної конкуренції та гарний настрій, відбулося спортивно-мистецьке свято, організоване міською профспілкою та присвячене 25-й річниці Дня Незалежності України. У святі взяли участь підприємства житлово-комунального господарства міста Івано-Франківська.
КП «Івано-Франківськводоекотехпром» було достойно представлене на спартакіаді футбольною командою «Нептун», яка зайняла 2-е місце у турнірі з міні-футболу. 

Також ми вибороли перші місця у змаганні з піднімання гирі, завдяки охоронцю  (додано фото)

vidk

P1430475      Зазвичай роботу працівників комунальної сфери помічають лише тоді, коли вона не виконується. Приємним виключенням став чудовий вірш нашого споживача, присвячений одному із найцінніших ресурсів людства – воді, а також роботі працівників підприємств галузі водопостачання і водовідведення та контролера КП «Івано-Франківськводоекотехпром» Ірини Пільщикової зокрема. Сам вірш подаємо нижче (орфографію та пунктуацію залишаємо авторською).

Трудяжка

                                  Про роль і значення води
                                             Теорій є багато,
                                  Без неї нині і завжди
                                  Життя б не існувало.

                                  А ми ж то смертні з тим добром
                                  Живемо кожний рядом.
                                  Хто до криниці йде з відром,
                                  Хто в місті, той до крану.

... детальніше ...

МІУК та «Водоекотехпром» очолили рейтинг відкритості комунальних підприємств

   Упродовж  червня-липня 2016 року у восьми  обласних центрах Західної України громадські активісти та експерти, на основі 20 індикаторів, провели дослідження публічності комунальних підприємств. Шляхом запитів на інформацію та пошуку відомостей у мережі інтернет учасники проекту збирали інформацію про діяльність усіх комунальних підприємств восьми обласних центрів та склали рейтинг від найбільш закритих до найбільш публічних комунальних підприємств.    

http://www.galka.if.ua/miuk-ta-vodoekotehprom-ocholili-reyting-vidkritosti-komunalnih-pidpriyemstv/

   P143045104 серпня 2016 р. на нашому підприємстві по обміну досвідом побувала  делегація публічного акціонерного товариства «Київводоканал», яку очолював  голова правління – генеральний директор  Дмитро Новицький . Зокрема колег з «Київводоканалу» зацікавив досвід впровадження на підприємстві  знезараження  питної  води змішаними  оксидантами на базі установки «МІОХ» , яка була придбана  чотири  роки тому .Цікавими була екскурсія на водозабір та відкритий відстійник , так званий  «міліонник».

   Крім цього київські спеціалісти відвідали КП «Коломияводоканал» та ознайомились з роботою такої ж установки, яка  працює з кінця 2011 р. в Коломиї . Про результати ефективності її роботи розповів директор КП «Коломияводоканал» Ігор Калиняк. (додано фото)

Більше статтей...

71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1