Станом на 14.08.18 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Вовчинецька – Симоненка – витік D-150мм – без х/води ЦТП на Вовчинецька 227,220,223 та Симоненка 3        вул. П.Мирного 4 – витік D-100мм – без х/води ж.б. по вул. П.Мирного та дитяча поліклініка        вул. Надрічна – будівництво дощового колектора        вул. Коновальця 162 – благоустрій розкопки       вул. Чорновола 124 –благоустрій розкопки        вул. К.Данила – Вороного – залом колектора        вул. Целевича 1 – асфальтування розкопки        Сухомлинського 10а – заміна вводу – без х/води дитячий садок
Головна

Спеціальне повідомлення про закупівлю 
Україна
Проект розвитку міської інфраструктури
Позика № 4869-UA
Обладнання для хіміко-бактеріологічної лабораторії
№. IF/ LE/G/07
Уряд України отримав фінансування від Світового банку на проект „Розвиток міської інфраструктури” та має намір використати частину цих коштів на виплату в рамках контракту на закупівлю обладнання для хіміко-бактеріологічної лабораторії.

Детальніше...

   3-4 вересня 2009 року в м. Львові відбувся Міжнародний семінар на тему «Українсько-німецьке партнерство у галузі водного господарства: Завдання для науки і практики», участь в якому взяли генеральний директор КП «Івано-Франківськводоекотехпром» М.Б.Саєвич, заступник генерального директора з питань економіки та фінансів М.І.Осколіп, заступник генерального директора з питань експлуатації В.В.Авраменко.

Детальніше...

                                                            Пост - реліз
   засідання , яке відбулося 22 вересня в МЖКГУ за участю представників центральних органів виконавчої влади , комунальних підприємств

Детальніше...

34tm

Наші ветерани вміють дати відпір.

   На 5-ій Міжнародній регаті з веслування на байдарках і каное серед ветеранів , які  відбувалися в м.Львові на озері Наварія , працівник КП «Івано-  Франківськводоекотехпром» Артем”єв Олександр Васильович зайняв у класі  «Байдарка одномісна» на 200м 3-є місце , а в класі «Байдарка 2-місна» на 200м -- 2  місце.

   Колектив КП»Водоекотехпрому» висловлює вдячність за спортивні здобутки та  бажає нових досягнень!

Співпраця Міністерства з питань житлово-комунального господарства України, Світового банку та Шведського агентства міжнародного розвитку з комунальними підприємствами з водопостачання та водовідведення з питань підвищення рівня їх енергоефективності.

   Сьогодні тяжко собі уявити, що за часів радянської влади електроенергії було настількі багато, що питанню енергоефективності приділялась незначна увага. Результатом цього є те, що в Україні одна з найбільш енергозбиткових економік. Зв’язок між постачанням води та енергоефективністю на сьогодні дуже тісний.

Детальніше...

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1