Станом на 18.05.18 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Технічна – Барнича – прокладка водопроводу        вул. Дудаєва 35 – заміна аварійного водопроводу        вул. Гординського 5 – влаштування будинкового лічильника        вул. Галицька 28 – витік Ф-400мм – без х/води ж.б. по вул. Галицька від вул. Л.Українки до вул. Василіянок. Понижений тиск х/води на ж.б. по вул. Пулюя, Довга, Каховська, Півн. Бульвар        вул. Вовчинецька 25 – ремонт колодязя        вул. Січ. Стрільців 56 – ремонт засувки Ф-150мм – без х/води жб. по вул. Січ. Стрільців від вул. Франка до вул. Коновальця        вул. Кобилянської 3 – ліквідація залому на каналізаційній мережі        вул. Коновальця 25 – вияснення витоку
Головна
IMG_1635m

  26 березня 2008 року до КП ”Івано-Франківськводоекотехпром” для зустрічі з  генеральним директором підприємства М.Б.Саєвичем та начальником служби  обліку та реалізації В.Я.Тишківським завітали голови кооперативів. Керівництво  підприємства виступило ініціатором даної зустрічі, мета якої - це вирішення  питання оплати за послуги, які надаються абонентам кооперативів,  розроблення механізму розрахунку, та проведення роботи із злісними неплатниками.

IMG_TRIM

 

КП «Івано-Франківськводоекотехпром» - „Краще енергоефективне  підприємство 2008 року”

 

 

Детальніше...

N09063M

    13 березня 2009 року в Народному домі пройшли урочистий концерт  та  нагородження кращих працівників з нагоди святкування Дня   працівників  житлово-комунального господарства та побутового  обслуговування населення.

 

 

Детальніше...

Від щирого серця вітаємо з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства 
та побутового обслуговування населення.

Детальніше...

00236m

Любі жінки!

  Щиро вітаємо вас з міжнародним днем Жінок!
  Віки і тисячоліття світової історії осяяні Вашою мудрістю та  ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки Вашій життєвій  силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід  людський на землі. Матір, сестра, кохана – жіночий першопочаток  супроводжує нас до останнього подиху. І якщо краса порятує світ, то це буде Ваша краса. 
У цей святковий день бажаємо усім жінкам міцного здоров’я, довічного щастя, шаленого кохання та постійного добробуту. Нехай виконуються Ваші найзаповітніші мрії і кожну хвилину хай Вас оберігає Божа Мати.

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1