Станом на 13.12.18 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Коновальця – Блавацького – заміна водопроводу        вул. Надрічна – будівництво дощового колектора        вул. Вовчинецька 187. Підлужжя – засипка розкопки        вул. Ребета – Макухи – ліквідації витоку        вул. І.Павла 11 19 – розкопка залому на каналізаційній мережі        вул. Грушевського 9 – вияснення причини відсутності х/води        вул. Коновальця – аеропорт – витік D-200мм        вул. В.Великого – переключення ж.б. до новозбудованого водопроводу
Головна

b123            Семінар у м. Кам’янці-Подільському                                (додано фото)

   28 травня 2014р. у м. Кам’янці-Подільському було проведено практичний семінар «Досвід розвитку систем водопостачання та водовідведення у малих населених пунктах України на прикладі КП «Міськтепловоденергія» м. Кам’янця-Подільського, організований Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з Українською асоціацією підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»,

P11a0  Проведено екскурсію на станції аерації            (додано фото)

   На очисних спорудах КП «Івано-Франківськводоекотехпром», що знаходяться на території с. Ямниця,  27 травня 2014р. було проведено екскурсію для студентів Галицької академії, які навчаються за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища». Екскурсантам було детально роз’яснено те, як відбувається очищення стічних вод, основні принципи й технологію роботи очисних споруд, надано відповіді на всі запитання, які цікавили студентів. На даний час на станції аерації проводиться реконструкція каналізаційних очисних споруд за кошти кредиту, наданого Світовим банком;  роботи планується завершити до кінця липня 2014 року.

УВАГА!!!

Доводимо до відома мешканців м. Івано-Франківська, що 27.05.14р. буде перекрито рух транспорту на вулиці Чорновола (від вул. Національної гвардії до вул. Сорохтея) у зв’язку із виконанням робіт з ліквідації аварійної ситуації на каналізаційному колекторі ?600 (вул. Чорновола, 17) з 8.00 год до повного завершення робіт.

Диспетчерська служба КП "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ"

P11 Відбулася чергова дружня зустріч з міні-футболу                                           (додано фото)

   Футбол – це гра, яка об’єднує.Цього разу футбольна команда Івано-Франківського Водоекотехпрому «Нептун» завітала до своїх чернівецьких колег. Гру було проведено 23.05.14р. у фізкультурно-оздоровчому комплексі м. Чернівці «Олімпія». За результатами двох таймів товариський матч закінчився рахунком 5:2 на користь футбольної команди Чернівецького водоканалу. Вітаємо працівників КП «Чернівціводоканал», які у цьому турнірі здобули перемогу для своєї команди та чекаємо вже в Івано-Франківську з аналогічним візитом.

Шановні працівники Водоекотехпрому!

   Користуючись нагодою, виражаємо Вам вдячність за те, що Ваша організація, а саме аварійна служба, єдина зі всіх служб, в які ми зверталися, відгукнулася на прохання ліквідувати аварійну ситуацію (затоплення приміщення аптеки та магазину), що сталася у вихідний день 18 травня 2014 року за адресою: вул. Січових стрільців, 15, м. Івано-Франківськ.

    Директор Івано-Франківської філії
   ТОВ «МС Девелопмент» Данилюк Л.Р.

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1