Станом на 18.03.19 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Надрічна, Б.Хмельницького, Берегова – асфальтування розкопок        вул. Сеченова – КНС – чистка відстійника        вул. Нац. Гвардії – чистка колодязів        вул. Карпатська 12 – будівництво водопроводу D-225мм
Головна

bouquet1315Вітаємо з професійним святом!

         Шановні працівники житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення! Вітаємо вас з нагоди професійного свята! Висловлюємо вдячність усім, на кого покладено важливу роль задоволення потреб людей у повсякденних і життєво необхідних послугах.
         Зичимо вам хорошого весняного настрою і світлого майбутнього, ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань. Бажаємо вам і вашим родинам доброго здоров’я, щастя, рясних матеріальних статків, душевного тепла. Хай доля дарує вам нові успіхи і здобутки, звершення і вдачу, нові задуми і творчу наснагу!

P1280628bЗі святом вас, найдорожчі! (додано фото)

 Дорогі наші жінки, матері, бабусі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята весни і краси – Міжнародного жіночого дня 8 березня! Від усієї душі дякуємо вам за все добро, любов і турботу, якими ви нас повсякдень огортаєте! Бажаємо вам міцного здоров’я, безмежного жіночого щастя, радості й весни в душі! Нехай доля завжди буде до вас прихильною і дарує вам найщедріші подарунки! Божої вам ласки і благословення, любі жінки!

sep01Вітаємо ювілярів березня!

Айба Руслана Івановича, машиніста, 10.03.1975р.н.
Кліща Степана Володимировича, маляра-штукатура, 13.03.1955р.н.
Лавришина Мирослава Васильовича, інженера 1-ї кат. ВТВ, 14.03.1965р.н.
Карпця Андрія Петровича, слюсаря-ремонтника, 21.03.1985р.н.
Дякуна Остапа Осиповича, слюсаря АВР, 29.03.1985р.н.

               Хай прекрасним цвітом шлях життя рясніє,
Сповнюються завжди заповітні мрії.
     Як вода джерельна, будьте Ви здорові,
  Нехай сяють очі, не хмуряться брови,
Хай палають в серці почуття високі,
                                                                                                        Хай життя дарує сто щасливих років!

З повагою, колектив та адміністрація
КП «Івано-Франківськводоекотехпром»

Працівники водоканалу вчили школярів економити воду

Хто знає, скільки води витече, якщо чистити зуби з відкритим краном? 18 літрів! А якою була найбільша водяна краплина? Скільки часу падав найдовший дощ?
        Тематичні «водяні» уроки для франківських школярів придумали працівники водоканалу. «Репортер» теж побував на одному з них.


http://report.if.ua/gazeta/poglyad/pracivnyky-vodokanalu-vchyly-shkolyariv-ekonomyty-vodu/

es0Студенти-хіміки побували на КП «Івано-Франківськводоекотехпром»  (додано фото)

 На цьому тижні на КП «Івано-Франківськводоекотехпром» завітали студенти 2-го та 5-го курсів спеціальності «Хімія» Інституту природничих наук ДВНЗ «Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника». Для гостей було проведено ознайомлення з роботою відділу лабораторного контролю підприємства, також найближчим часом заплановано проведення екскурсії на оновлених каналізаційних очисних спорудах у с. Ямниці та Черніївському комплексі водоочисних споруд. Декотрі з тих студентів, для яких проводилося екскурсію, проходять виробничу практику на нашому підприємстві (КП «Івано-Франківськводоекотехпром»

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1