Станом на 21.09.18 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Коновальця – Блавацького – заміна водопроводу        вул. Надрічна – будівництво дощового колектора        вул. Мазепи – швидка – прокладка водопроводу        вул. Польова 18 – будівництво дощового колектора D-200мм        вул. Горбачевського - АС №2 – вияснення витоку води
Головна

  21 квітня працівники КП «Івано-Франківськводоекотехпром» на чолі з генеральним директором Саєвичем Миколою Броніславовичем відвідали КП «Тернопільводоканал». Основна мета поїздки обмін - досвідом, обговорення та впровадження нових технологій у галузі водопостачання і водовідведення.

Детальніше...

   Шановні абоненти КП «Івано-Франківськводоекотехпром»! Для отримання довідки про стан рахунків, тарифів на водопостачання і водовідведення звертатись за телефонами: 75-92-84 довідкова служба багатоканальний телефон (5 ліній) та: 75-91-06 , 75-90-52 , 75-92-73 - бухгалтери з розрахунків з фізичними особами. Крім того, за вказаними номерами працює цілодобова автоматична довідкова служба.

  6 квітня 2010р. на головній сторінці інтернет-видання www.malakava.соm.uа була оприлюднена стаття під заголовком "Працівники «Водоекотехпрому» відкачували гарячу воду на молоді дерева. Усі дерева загинули - оперативна служба реагування». Інформація, наведена журналістами у статті, не відповідала дійсності, оскільки КП «Водоекотехпром» не проводить таких робіт.

Детальніше...

XB2010   Вітаємо Вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють  у Ваших серцях радість і душевний спокій! Нехай до Вашої оселі прийде  здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай наповнюється світлими  почуттями, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими. Всіх  Вам земних благ!

IMG_3805m

   Працівників КП»Івано-Франківськводоекотехпром» вітали і нагороджували  почесними грамотами з нагоди святкування Дня працівників житлово-  комунального господарства, генеральний директор Саєвич Микола  Броніславович та голова профспілки Замрій Галина Омелянівна.

 

 

Детальніше...

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1