Станом на 24.04.18 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Галицька,59, Мазепи,183 - обсмолення розкопок        вул. Галицька,201, Гординського , 5-7 – благоустрій розкопок        вул. Сухомлинського,2-а – ремонт кол-зя        вул. Молодіжна 32 – витік D-300мм        вул. Княгинен – «Народний Дім» - заміна водопровідного вводу та заміна засувки        вул. Гординського 5 – 7 – благоустрій розкопки        вул. Грушевського 9а, Крива 4 – заміна лічильників        вул. Чорновола – Сорохтея – вияснення витоку
Головна

                                                            Пост - реліз
   засідання , яке відбулося 22 вересня в МЖКГУ за участю представників центральних органів виконавчої влади , комунальних підприємств

Детальніше...

34tm

Наші ветерани вміють дати відпір.

   На 5-ій Міжнародній регаті з веслування на байдарках і каное серед ветеранів , які  відбувалися в м.Львові на озері Наварія , працівник КП «Івано-  Франківськводоекотехпром» Артем”єв Олександр Васильович зайняв у класі  «Байдарка одномісна» на 200м 3-є місце , а в класі «Байдарка 2-місна» на 200м -- 2  місце.

   Колектив КП»Водоекотехпрому» висловлює вдячність за спортивні здобутки та  бажає нових досягнень!

Співпраця Міністерства з питань житлово-комунального господарства України, Світового банку та Шведського агентства міжнародного розвитку з комунальними підприємствами з водопостачання та водовідведення з питань підвищення рівня їх енергоефективності.

   Сьогодні тяжко собі уявити, що за часів радянської влади електроенергії було настількі багато, що питанню енергоефективності приділялась незначна увага. Результатом цього є те, що в Україні одна з найбільш енергозбиткових економік. Зв’язок між постачанням води та енергоефективністю на сьогодні дуже тісний.

Детальніше...

IMG_2485m
IMG_2486m
IMG_2487m

   24 cерпня КП»Івано-Франківськводоекотехпром» за    економічними показниками увійшло до числа  найкращих  комунальних підприємств 2009р. за  основним видом  діяльності-«збирання , очищення та  розподілення  води». За результатами конкурсу , які  базуються на  офіційних даних державної статистики ,  наше  підприємство отримало

 - сертифікат та відзнаку «Комунальне підприємство  року» , що підтверджують легітимність звання та вказують дійсне місце підприємства в державі за економічними показниками.
- сертифікат та відзнаку «Державний керівник року» , що підтверджують легітимність звання та вказують на високий рівень професіоналізму генерального директора п. М.Саєвича.

 

 

   З докерного переходу на річці Бистриця Солоттвінська вкрали так зване „коліно” від водогону діаметром 600 міліметрів.Така крадіжка була можлива також через байдужість мешканців Пасічної:”вони бачили що крадуть „коліно”,але ніхто про це не повідомив”.Працівники КП”Водоекотехпрому” відновлюють докерний перехід,щоб забезпечити резервне джерело живлення водою Пасічної. І лише завдяки злагодженій роботі охорони КП ”Водоекотехпрому” і міліції вдалося знайти „коліно” .Генеральний директор Саєвич Микола Броніславович звернувся до міського голови з проханням вжити всіх заходів ,щоб пункт прийому металобрухту, який прийняв завідома крадене майно позбавили ліцензії. Адже на пункті прийому металобрухту прийняли частину викраденого водогону без належного оформлення документів на здавача брухту, та з порушенням правил прийому металобрухту.

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1