Станом на 18.07.18 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Деповська – монастир - витік D-400мм        вул. Коновальця – Барнича – будівництво нового водопроводу        вул. Гаркуші 5 – 5а – заміна водопровідного вводу        вул. Хіміків 6 – витік D-400мм – без х/води ж.б. по вул. Хіміків 2 – 8, 5 – 7, вул. Тролейбусна 15.15а,17,17а,вул. Галицька 144,147        вул. Целевича 20 – розкопка залому на каналізаційній мережі        вул. 24 Серпня – ремонт засувки D-300мм – без х/води ж.б. по вул. 24 Серпня        вул. Пулюя – Галицька , Пасічна 2, Чорновола 134б , Мазепи – Дорошенка – асфальтування розкопок
Головна

Увага! Небезпека на дорозі! У зв’ язку з інтенсивними опадами та граничним рівнем наповненості міських дощових каналізаційних колекторів є загроза відкриття каналізаційних люків!
Тому міська влада та адміністрація КП «Івано-Франківськводоекотехпром» звертається до мешканців міста з проханням без потреби не виходити з дому та не виїздити власними авто, щоб запобігти нещасним випадкам!

У зв’язку з інтенсивними опадами, починаючи з 9.30 год. 8 липня 2010 року на місто буде подаватись вода на пониженому до мінімального рівня тиску, що також зумовлено граничним рівнем наповненості міського дощового каналізаційного колектора.
Просимо вибачення за тимчасові незручності та закликаємо мешканців міста з розумінням поставитись до прийнятих рішень.

3m   Сергій Соколенко працівник служби охорони КП «Івано-  Франківськводоекотехпрому» який є чемпіоном України з гирьового спорту у  віковій категорії 40-45 років, зайняв ІІ місце на Чемпіонаті світу з гирьового  спорту (за довгим циклом) що відбувся в місті Бобруйськ, Могильовської  області (Білорусь). Вітаємо нашого чемпіона !!!

DSC02410m

   Представники КП »Івано-Франківськводоекотехпром» організували    пізнавальну екскурсію на Черніївський комплекс водоочисних споруд для  студентів ліцею будівництва і транспорту №15. Студенти мали змогу детально  ознайомитись та побачити повний цикл подачі, фільтрування та хлорування  питної води, яка подається в місто і яку ми споживаємо.

DSC02400m

   11 травня 2010 року перед адміністративним корпусом КП «Івано-  Франківськводоекотехпром» встановлено відреставрований насос, який має  історичну цінність! Даний насос виготовлений в 1957 р. Станіславським механічним  заводом, який знаходився на території сучасного «Промприладу». Він був  встановлений на території аеропорту зі сторони вул. Польової і використовувався  для підвищення тиску подачі води на господарські будівлі.

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1