Станом на 22.10.18 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Коновальця – Блавацького – заміна водопроводу        вул. Надрічна – будівництво дощового колектора        вул. Укр. Озаркевича 23, Мазепи 177 - асфальтування розкопок        вул. Трускавецька – Чайківського – ремонт засувки D-400мм        вул. Тролейбусна 7 – СШ №18 – витік D-100мм        вул. Озаркевича 9 – витік D-100мм        вул. Вороного 3 – витік D-100мм – без х/води ж.б. по вул. Вороного та Бельведерська 51        вул. Набережна 28 – ремонт колодязя        вул. П. Мирного 4 – ремонт ПГ
Головна

ОГОЛОШЕННЯ

        Для виконання планових ремонтних робіт на ЧКВС, станція аерації, МНС, в/пр. і канал. мереж з 13.08.13 5-00 год. по 14.08.13 5-00 год. буде припинена подача холодної води на місто , прилеглі села та м. Тисменицю.
        Просимо вибачення за тимчасові незручності.
                       Адміністрація.

ПРОЕКТ

Про затвердження «Правил приймання
стічних вод споживачів у каналізаційну
систему м.Івано-Франківська»

            Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону навколишнього природного середовища», Водного кодексу України, «Правил приймання стічних вод підприємств у комунальні та відомчі системи каналізації населених пунктів України» затверджених наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 19.02.2002 р. №37,вирішив:

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ

      Для виконання планових профілактичних і ремонтних робіт на водопровідних мережах та ПВНС «Каскад» 11.06.13р з 9:00 год. до 20:00 год. буде зупинено насосну станцію «Каскад».
     Під час зупинки ПВНС буде понижений тиск холодної води у мережі , що приведе до відсутності води на верхніх поверхах житлових будинків.
      Просимо вибачення за тимчасові незручності.

     Адміністрація.

Про якість води

Вода, яку централізовано подають мешканцям м. Івано-Франківська, одна з найкращих в Україні. Мікробіологічні та санітарно – хімічні показники питної води, відповідають Державним санітарним нормам та правилам. Ми споживаємо воду, яка має сприятливі органолептичні показники та нешкідливий хімічний склад, безпечною в епідемічному та радіаційному відношенні...

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ

    В зв'язку з ремонтом дороги, водопровідних та каналізаційних мереж на вул. Довга 17.05.13 р. з 6:00 год до 20:00 год 19.05.13 р. буде припинено рух транспорту на дільниці від вул. Галицька до вул. Півн. Бульвар.    
    Об'їзд даної дільниці буде здійснюватись по вул. Пулюя – Берегова – Довга або вул. Галицька – Півн. Бульвар – Довга.

      Адміністрація КП «ВЕТП».

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1