Станом на 15.01.19 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Коновальця – Блавацького – заміна водопроводу        вул. Надрічна – будівництво дощового колектора        вул. Укр.Дивізії 25 - витік з к-зя D - 50 мм .Без х/в буд.14,16        вул. Грушевського 9 – розкопка під заміну вводу
Головна

golanНагородження з нагоди завершення реконструкції очисних споруд (додано фото)

Як нами вже повідомлялося раніше, 24 вересня 2014 року відбулася презентація оновлених каналізаційних очисних споруд міста Івано-Франківська. У рамках проекту «Розвиток міської інфраструктури в Україні», що фінансується з Позики Світового банку, близько двох років на них проводилася масштабна реконструкція. Величезний обсяг робіт було виконано працівниками Івано-Франківського Водоекотехпрому протягом цього часу. 

P1230956nНова техніка (додано фото)

Автотранспортний цех КП «Івано-Франківськводоекотехпром» поповнився новою технікою. Зокрема, на підприємство поставлено кран-маніпулятор, який призначений для встановлення на автомобіль із завантаженням/вивантаженням, а також проведення монтажних/демонтажних робіт, підйому та переміщення вантажів.

P1230808rВиконання робіт (додано фото)

На перехресті вулиць Івасюка та І.Павла ІІ працівниками КП «Івано-Франківськводоекотехпром» ведуться роботи по заробці стику на водогоні діаметром 700 мм гідроізоляційною сумішшю з метою уникнення повторних витоків на вказаному водогоні. Для виконання робіт вже задіяна нова техніка. На вул. Галицькій, 142 ліквідовується витік на водогоні діаметром 200 мм.

sep01Вітаємо ювілярів жовтня!

01.10.54р.н. Дзундзу Дмитра Васильовича (слюсаря)

05.10.54р.н. Саприку Євгенію Василівну (лаборанта)

Дорогі іменинники! Бажаємо Вам бути повсякчас здоровими й щасливими! Живіть у вирі прекрасних подій та позитивних емоцій! Якомога більше любові, добра й щирості у Вашому житті! З Днем народження!

З повагою, адміністрація КП «ІФВЕТП»

P1230735aНова техніка (додано фото)

На КП «Івано-Франківськводоекотехпром» продовжується постачання закупленої техніки й обладнання. Зокрема, на підприємстві отримано два аварійно-ремонтних автомобілі для обслуговування насосних станцій-АСАМ-10 на шасі ГАЗ-3309, колісний багатофункціональний екскаватор-навантажувач JCB 3CX Contractor, вібраційний тандемний дорожній коток JCB VMT260-120. Автомобілі призначені для доставки до місця аварії обслуговуючого персоналу, спеціального устаткування і забезпечення ліквідації наслідків аварій водопровідних та каналізаційних мереж з виконанням відкачування води з тунелів, їх вентиляції, проведень електро- і газозварювальних робіт, освітлення робочої зони в нічний час. Кузов-фургон розділений на пасажирський та вантажний відсіки, оснащений обладнанням та інструментами, необхідними для виконання ремонтних робіт. 

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1