Станом на 15.01.19 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Коновальця – Блавацького – заміна водопроводу        вул. Надрічна – будівництво дощового колектора        вул. Укр.Дивізії 25 - витік з к-зя D - 50 мм .Без х/в буд.14,16        вул. Грушевського 9 – розкопка під заміну вводу
Головна

  01 грудня 2014 р. на 75 році пішла з життя Шкутяк Ольга Василівна, прекрасна людина, талановитий педагог, мати трьох дітей.
              Колектив Івано-Франківського Водоекотехпрому розділяє скорботу і біль рідних, друзів, колег – усіх, хто знав і працював з Ольгою Василівною. Також висловлюємо щире, глибоке співчуття донці покійної – нашій працівниці, інспектору з кадрів - Матіїв Наталії Володимирівні та зятю, заступнику начальника управління інфраструктури Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку, Матіїву Миколі Васильовичу.
            Практично   все життя Ольги Василівни  було пов’язано із Грабівською загальноосвітньою школою , проблемами та успіхами якої вона невпинно опікувалася. Робота вчителя - це нелегка праця, адже вони формують наше підростаюче покоління, саме від вчителів багато у чому залежить те, якими виростають наші діти.

Світла пам’ять Ользі Василівні.

sep01Вітаємо ювілярів грудня!

Ковалюка Ярослава Васильовича , водія, 09.12.54р.н.
Михайленка Костянтина Васильовича , охоронця, 09.12.64р.н.
Головчака Володимира Петровича , слюсаря АВР, 30.12.74р.н.

Дорогі наші ювіляри! Від усієї душі бажаємо вам міцного здоров‘я, великого людського щастя, мудрості та виваженості у справах, у домі – миру та злагоди! Нехай доля щедро дарує Вам світлу радість та родинні гаразди, нових Вам сил і наснаги, оптимізму та натхнення для досягнення успіхів у всіх сферах життя!

З повагою, адміністрація і колектив
                                                                               КП «Івано-Франківськводоекотехпром»

20141126 095522 resizedaЗустріч з представниками ТОВ «Білоцерківвода»  (додано фото)

На днях на Івано-Франківський Водоекотехпром завітали колеги з ТОВ «Білоцерківвода». Було оглянуто відреконструйовані каналізаційні очисні споруди, Черніївський комплекс водоочисних споруд, відділ лабораторного контролю, спеціалісти з обох підприємств плідно поспілкувалися й обмінялися досвідом протягом зустрічі.

2z0Зустріч з головами ОСББ  (додано фото)

21 листопада 2014р. на комунальному підприємстві «Івано-Франківськводоекотехпром» спільно з представниками Єдиного розрахункового центру відбулася зустріч з головами ОСББ. Керівництво Водоекотехпрому надало роз’яснення й відповіді на запитання, що турбували громадськість міста. Зокрема, повторно детально порушилося питання підвищення тарифу на послуги водопостачання й водовідведення та його складові. Обговорювалася ситуація, що склалася зі злісними неплатниками та санкції, що застосовуються до боржників. Порушувалося питання встановлення лічильників на воду на безоплатній основі. Також розглядали тему дощової каналізації та забиття мереж водовідведення, зазначалися конкретні адреси з наявними проблемами.

              ІНВЕСТИЦІЙНА ПРОГРАМА НА 2015 РІК

              Головною метою Інвестиційної програми КП "Івано-Франківськводоекотехпром” є пiдвищення якостi надання послуг з централізованого водопостачання та водовiдведення .

                Програма складається iз заходiв,направлених на зменшення експлуатаційних витрат, забезпечення якостi питної води та покращення надання послуг з водовідведення.            

               З метою покращення забезпечення якісного та безперебійного надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення на 2015 рік пропонується інвестиційна програма

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1