Станом на 19.03.18 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Довженка 7 б – будівництво нового в-ду        вул. Юності – відкачування х/води ремонт засувки та монтаж ПГ        вул. Кубійовича 23 -– витік D-100мм – без х/води вул.. Кубійовича        вул. Кераміків 12, Набережна 22 - вияснення припини витоку та відсутності х/води        вул. Коновальця – прибирання снігу
Головна
DSC02400m

   11 травня 2010 року перед адміністративним корпусом КП «Івано-  Франківськводоекотехпром» встановлено відреставрований насос, який має  історичну цінність! Даний насос виготовлений в 1957 р. Станіславським механічним  заводом, який знаходився на території сучасного «Промприладу». Він був  встановлений на території аеропорту зі сторони вул. Польової і використовувався  для підвищення тиску подачі води на господарські будівлі.

Z005m   26 квітня 2010р. в рамках впровадження проекту «Розвиток міської  інфраструктури в Україні за кошти спеціальної інвестиційної позики Світового  банку» в головному офісі Світового банку в Україні відбулась робоча зустріч  представників КП «Івано-Франківськводоекотехпром» - генерального  директора Миколи Саєвича, головного технолога Миколи Вабіщевіча

Детальніше...

Запрошення до участі в торгах (ЗУТ)                       Invitation for Bids (IFB) 
           Україна                                                                           Ukraine

Детальніше...

  21 квітня працівники КП «Івано-Франківськводоекотехпром» на чолі з генеральним директором Саєвичем Миколою Броніславовичем відвідали КП «Тернопільводоканал». Основна мета поїздки обмін - досвідом, обговорення та впровадження нових технологій у галузі водопостачання і водовідведення.

Детальніше...

   Шановні абоненти КП «Івано-Франківськводоекотехпром»! Для отримання довідки про стан рахунків, тарифів на водопостачання і водовідведення звертатись за телефонами: 75-92-84 довідкова служба багатоканальний телефон (5 ліній) та: 75-91-06 , 75-90-52 , 75-92-73 - бухгалтери з розрахунків з фізичними особами. Крім того, за вказаними номерами працює цілодобова автоматична довідкова служба.

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1