Станом на 18.12.18 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Коновальця – Блавацького – заміна водопроводу        вул. Надрічна – будівництво дощового колектора        вул. Ребета – Макухи – ліквідації витоку,засипка розкопки        вул. Толстого – вияснення причини відсутності х/води        вул. Хіміків – 24 – витік D-400мм – без х/води № 24        вул. Коновальця – аеропорт – витік D-200мм        вул. Об’їзд ПНС в місті        вул. Толстого 1 – заміна лічильника х/води
Головна

gj
Відбувся Ярмарок пропозицій приладів обліку
(додано фото)

23 вересня КП «Івано-Франківськводоекотехпром» проведено Ярмарок пропозицій приладів обліку води. У даному заході взяли участь виробники та постачальники обладнання (ООО «Ін-прем» SENSUS, ТОВ «Апатор Метротекс» (POWOGAZ), ДП «Новатор», ТОВ «Інвест-Премекс», ПП «Обрій», ТзОВ «Мікрол»), представники водопровідно-каналізаційних господарств Івано-Франківської області, представники Тернопільського водоканалу, а також інші зацікавлені. 


11u0Стажування у США за програмою «Управління муніципальними водними системами»
(додано фото)

У рамках спеціальної програми ділових стажувань SABIT Міністерства торгівлі США «Управління муніципальними водними системами для центральної Азії, України, Молдавії, Азейбарджану, Вірменії та Грузії», участь в якій була на конкурсній основі, успішно пройшов стажування генеральний директор КП «Івано-Франківськводоекотехпром» Саєвич М.Б.

g12«Вода об’єднує. Україна – за мир!»
(додано фото , відео)

З миру у серці кожного починається мир у родині, країні, на Землі. Зважаючи на трагічні події, що відбуваються у нашій країні, побажання миру стало чи не найвагомішим і найціннішим на сьогодні.
         Міжнародний день Миру цьогоріч став приводом усім замислитися, наскільки важливим є вміння вберегти мир, як важливо цінувати й оберігати його. Напередодні цього свята діти Івано-Франківська взяли участь у флешмобі «Вода об’єднує. Україна – за 

P1230029u

Участь у всеукраїнській акції «Україна – разом!»
(додано фото)

18 вересня на площі Ринок в Івано-Франківську розпочалася дводенна культурно-мистецька акція спрямована на об’єднання українців за спільною справою – вишиванням мапи України. Ескіз вишивки створено з використанням прапорів усіх областей України, АР Крим та Меджлісу кримсько-татарського народу.
      У акції взяли участь всі охочі: жінки, чоловіки, молодь, професійні майстрині й аматори. А все для 

P1220941sВиконання робіт (супермаркет "Сільпо")
(додано фото)

   Протягом 16-17 вересня 2014р. працівниками КП «Івано-Франківськводоекотехпром» в черговий раз було виконано роботи зі збільшення дна русла випуску дощового колектора в районі супермаркету «Сільпо» (вул. Мазепи). Для того, щоб суттєво покращити ситуацію зі скидом стоків необхідно у мікрорайоні вул. Довженка-Мазепи-Сухомлинського осушити та відремонтувати інженерні мережі у підвальних приміщеннях багатоквартирних будинків, що відноситься до компетенції балансоутримувачів. Також слід від випуску продовжити транспортування стоків трубопроводом діаметром 500-800 мм. Для цього необхідно виготовити проектно-кошторисну документацію і виділити на це кошти, про що КП «Івано-Франківськводоекотехпром» вже зверталися в Департамент комунального господарства, транспорту і зв’язку.

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1