Станом на 21.09.18 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Коновальця – Блавацького – заміна водопроводу        вул. Надрічна – будівництво дощового колектора        вул. Мазепи – швидка – прокладка водопроводу        вул. Польова 18 – будівництво дощового колектора D-200мм        вул. Горбачевського - АС №2 – вияснення витоку води
Головна

        КП «Івано-Франківськводоекотехпром» продовжує боротьбу з безобліковим користуванням мешканцями міста послугами водопостачання та водовідведення.

Детальніше...

                   ЗАПИТ НА ВИЯВЛЕННЯ ІНТЕРЕСІВ (КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ)

 Країна: Україна
 Проект: Розвиток міської інфраструктури
 Сектор: Каналізаційна система 
  Номер позики: 4869-UA
  Ідентифікацій номер Проекту: P095337
  Номер відбору: IF/TS/CQ/09

 Цей запит на виявлення інтересів випущений на підставі загального оголошення про закупівлі  для цього проекту, яке було опубліковане у виданні “Девелопмент Бізнес” № 710 від 16  вересня 2007 року.

Детальніше...

        Станом на сьогодні з початку року «Водоекотехпром» не дорахувався понад вісімдесят каналізаційних люків та близько ста дощоприймальних решіток. Завдяки оперативним діям комунальників, тільки 10% колодязів залишилось убезпечити 

Детальніше...

        Нового виконувача обовязків директора КП «Івано-Франківськводоекотехпром» представили сьогодні на оперативній нараді в міськвиконкомі. Ним став Володимир Марич, який донедавна три роки очолював Калуське управління з експлуатації газового господарства.

Детальніше...

        Фахівці КП «Івано-Франківськводоекотепром» глибоко обурені документально не підтвердженими звинуваченнями Державної екологічної інспекції. Адже на разі немає навіть акту проведеної перевірки, результатів відібраних проб води та відсутній протокол перевірки. Передчасно зроблені висновки суперечать усім нормам законодавства та принципу незаангажованості подачі інформації.

Детальніше...

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1