Станом на 15.12.17 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Вовчинецька – підсипка розкопки        вул. Побутова 6 – заміна аварійного водопроводу        вул. Польова – прокладка каналізаційної мережі        вул. Павлика 6 – заміна колодязі на каналізаційній мережі        вул. В.Ветеранів 6a – базар – заміна водопроводу        вул. Гординського 5 – відкачка води , вияснення місця витоку        вул. Заклинських 13 , Івасюка 11, півд.. Бульвар 23 – влаштування бруківки        вул. Павлика 10 – ремонт водопроводу Ф-50мм – без х/води ж.б. № 10,10а,12
Головна

 ЗАПИТ НА ВИЯВЛЕННЯ ІНТЕРЕСІВ                      REQUEST FOR EXPRESSIONS OF INTEREST
   (КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ)                                         (CONSULTANT SERVICES)

Детальніше...

Спеціальне повідомлення про закупівлю 
Україна
Проект розвитку міської інфраструктури
Позика № 4869-UA
Обладнання для хіміко-бактеріологічної лабораторії
№. IF/ LE/G/07
Уряд України отримав фінансування від Світового банку на проект „Розвиток міської інфраструктури” та має намір використати частину цих коштів на виплату в рамках контракту на закупівлю обладнання для хіміко-бактеріологічної лабораторії.

Детальніше...

   3-4 вересня 2009 року в м. Львові відбувся Міжнародний семінар на тему «Українсько-німецьке партнерство у галузі водного господарства: Завдання для науки і практики», участь в якому взяли генеральний директор КП «Івано-Франківськводоекотехпром» М.Б.Саєвич, заступник генерального директора з питань економіки та фінансів М.І.Осколіп, заступник генерального директора з питань експлуатації В.В.Авраменко.

Детальніше...

                                                            Пост - реліз
   засідання , яке відбулося 22 вересня в МЖКГУ за участю представників центральних органів виконавчої влади , комунальних підприємств

Детальніше...

34tm

Наші ветерани вміють дати відпір.

   На 5-ій Міжнародній регаті з веслування на байдарках і каное серед ветеранів , які  відбувалися в м.Львові на озері Наварія , працівник КП «Івано-  Франківськводоекотехпром» Артем”єв Олександр Васильович зайняв у класі  «Байдарка одномісна» на 200м 3-є місце , а в класі «Байдарка 2-місна» на 200м -- 2  місце.

   Колектив КП»Водоекотехпрому» висловлює вдячність за спортивні здобутки та  бажає нових досягнень!

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1