Станом на 14.08.18 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Вовчинецька – Симоненка – витік D-150мм – без х/води ЦТП на Вовчинецька 227,220,223 та Симоненка 3        вул. П.Мирного 4 – витік D-100мм – без х/води ж.б. по вул. П.Мирного та дитяча поліклініка        вул. Надрічна – будівництво дощового колектора        вул. Коновальця 162 – благоустрій розкопки       вул. Чорновола 124 –благоустрій розкопки        вул. К.Данила – Вороного – залом колектора        вул. Целевича 1 – асфальтування розкопки        Сухомлинського 10а – заміна вводу – без х/води дитячий садок
Головна

В Івано-Франківську вода буде! – Офіційне звернення
 КП «Івано-Франківськводоекотехпром» до громади міста.


        Протягом останньої доби містом поширюються провокативні чутки щодо аварійної ситуації на одному з промислових об’єктів «Водоекотехпрому». З усією відповідальністю повідомляємо, що дана інформація є нічим іншим як провокація спрямована проти громадян міста. На всіх об’єктах підприємства наразі стабільна робоча ситуація і немає жодних аварій. Розповсюджувачі даної інформації свідомо ввели в оману мешканців міста.
        Аварійні ситуації на підприємстві мають локальний характер, зокрема стався порив водогону по вул. Івасюка, де наразі ліквідовано ситуацію та проводяться відновлювальні роботи.
        Закликаємо громаду міста не звертати увагу на чутки та не робити запасів води.

            Уявити сучасне місто без розвиненої системи водопостачання і водовідведення сьогодні неможливо. I

Альтернативи цьому немає, якщо йдеться про створення цивілізованих умов для мешканців міста. І що б не відбувалося в соціально-економічному житті суспільства, які б політичні бурі не стрясали його засади, функціонування життєво важливих для міського господарства сфер, і в першу чергу водоканалізаційного господарства повинно залишатися чітким і стабільним.

Детальніше...

                                                 ОГОЛОШЕННЯ

   У зв’язку із проведенням профілактичних та ремонтних робіт на об’єктах підприємства з 24.12.11р. по 28.12.11р. з 24:00 год. до 6:00 год. ранку подача води на місто буде здійснюватись з пониженим тиском. 
     Просимо вибачення за тимчасові незручності. 
     Адміністрація КП«Івано-Франківськводоекотехпром»

        КП «Івано-Франківськводоекотехпром» продовжує боротьбу з безобліковим користуванням мешканцями міста послугами водопостачання та водовідведення.

Детальніше...

                   ЗАПИТ НА ВИЯВЛЕННЯ ІНТЕРЕСІВ (КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ)

 Країна: Україна
 Проект: Розвиток міської інфраструктури
 Сектор: Каналізаційна система 
  Номер позики: 4869-UA
  Ідентифікацій номер Проекту: P095337
  Номер відбору: IF/TS/CQ/09

 Цей запит на виявлення інтересів випущений на підставі загального оголошення про закупівлі  для цього проекту, яке було опубліковане у виданні “Девелопмент Бізнес” № 710 від 16  вересня 2007 року.

Детальніше...

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1