Станом на 23.02.18 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. 24 Серпня 11- заміна приладів обліку        вул. І.Пала 11 – 25 – підготовка до заміна водопровідного вводу        вул. Тролейбусна,40 – підготовка до прокладки кан-ної мережі        вул. Надрічна ( біля з/д.переїзду) – прокладка дощ.кан-ної мережі
Головна

Шановні мешканці м. Івано-Франківська! 
КП «Івано-Франківськводоекотехпром» спростовує недостовірну інформацію щодо прориву дамб на водозаборах річок Бистриця Солотвинська та Бистриця Надвірнянська!

Увага! Небезпека на дорозі! У зв’ язку з інтенсивними опадами та граничним рівнем наповненості міських дощових каналізаційних колекторів є загроза відкриття каналізаційних люків!
Тому міська влада та адміністрація КП «Івано-Франківськводоекотехпром» звертається до мешканців міста з проханням без потреби не виходити з дому та не виїздити власними авто, щоб запобігти нещасним випадкам!

У зв’язку з інтенсивними опадами, починаючи з 9.30 год. 8 липня 2010 року на місто буде подаватись вода на пониженому до мінімального рівня тиску, що також зумовлено граничним рівнем наповненості міського дощового каналізаційного колектора.
Просимо вибачення за тимчасові незручності та закликаємо мешканців міста з розумінням поставитись до прийнятих рішень.

3m   Сергій Соколенко працівник служби охорони КП «Івано-  Франківськводоекотехпрому» який є чемпіоном України з гирьового спорту у  віковій категорії 40-45 років, зайняв ІІ місце на Чемпіонаті світу з гирьового  спорту (за довгим циклом) що відбувся в місті Бобруйськ, Могильовської  області (Білорусь). Вітаємо нашого чемпіона !!!

DSC02410m

   Представники КП »Івано-Франківськводоекотехпром» організували    пізнавальну екскурсію на Черніївський комплекс водоочисних споруд для  студентів ліцею будівництва і транспорту №15. Студенти мали змогу детально  ознайомитись та побачити повний цикл подачі, фільтрування та хлорування  питної води, яка подається в місто і яку ми споживаємо.

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1