Станом на 15.12.17 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Вовчинецька – підсипка розкопки        вул. Побутова 6 – заміна аварійного водопроводу        вул. Польова – прокладка каналізаційної мережі        вул. Павлика 6 – заміна колодязі на каналізаційній мережі        вул. В.Ветеранів 6a – базар – заміна водопроводу        вул. Гординського 5 – відкачка води , вияснення місця витоку        вул. Заклинських 13 , Івасюка 11, півд.. Бульвар 23 – влаштування бруківки        вул. Павлика 10 – ремонт водопроводу Ф-50мм – без х/води ж.б. № 10,10а,12
Головна

DSC02410m

   Представники КП »Івано-Франківськводоекотехпром» організували    пізнавальну екскурсію на Черніївський комплекс водоочисних споруд для  студентів ліцею будівництва і транспорту №15. Студенти мали змогу детально  ознайомитись та побачити повний цикл подачі, фільтрування та хлорування  питної води, яка подається в місто і яку ми споживаємо.

DSC02400m

   11 травня 2010 року перед адміністративним корпусом КП «Івано-  Франківськводоекотехпром» встановлено відреставрований насос, який має  історичну цінність! Даний насос виготовлений в 1957 р. Станіславським механічним  заводом, який знаходився на території сучасного «Промприладу». Він був  встановлений на території аеропорту зі сторони вул. Польової і використовувався  для підвищення тиску подачі води на господарські будівлі.

Z005m   26 квітня 2010р. в рамках впровадження проекту «Розвиток міської  інфраструктури в Україні за кошти спеціальної інвестиційної позики Світового  банку» в головному офісі Світового банку в Україні відбулась робоча зустріч  представників КП «Івано-Франківськводоекотехпром» - генерального  директора Миколи Саєвича, головного технолога Миколи Вабіщевіча

Детальніше...

Запрошення до участі в торгах (ЗУТ)                       Invitation for Bids (IFB) 
           Україна                                                                           Ukraine

Детальніше...

  21 квітня працівники КП «Івано-Франківськводоекотехпром» на чолі з генеральним директором Саєвичем Миколою Броніславовичем відвідали КП «Тернопільводоканал». Основна мета поїздки обмін - досвідом, обговорення та впровадження нових технологій у галузі водопостачання і водовідведення.

Детальніше...

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1