Станом на 18.12.18 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Коновальця – Блавацького – заміна водопроводу        вул. Надрічна – будівництво дощового колектора        вул. Ребета – Макухи – ліквідації витоку,засипка розкопки        вул. Толстого – вияснення причини відсутності х/води        вул. Хіміків – 24 – витік D-400мм – без х/води № 24        вул. Коновальця – аеропорт – витік D-200мм        вул. Об’їзд ПНС в місті        вул. Толстого 1 – заміна лічильника х/води
Головна

P1250251aТворчі таланти КП «Івано-Франківськводоекотехпром»

Працівники Івано-Франківського водоканалу не тільки старанні фахівці своєї справи, а ще й творчі натури. Пропонуємо вашій увазі перший вірш з творчої добірки Савчук Катерини, прибиральниці КП «Івано-Франківськводоекотехпром». Свій талант пані Катерина втілює в написанні віршів вже десятки років поспіль. Тематика творів порушує актуальні проблеми сучасності.

Краю мій, моя ти Україно

Краю мій, моя ти світанкова Україно,
Ти піднялася мовчки із колін,
Випрямила ти натруженую спину,
Ідеш вперед ти до майбутніх поколінь.

20141204 153445 resizedaУчасть у низці заходів  (додано фото)

Протягом 3-4 грудня 2014 року в м. Києві генеральний директор КП «Івано-Франківськводоекотехпром» Саєвич М.Б. прийняв участь у ІІІ Всеукраїнській галузевій конференції "Механізми забезпечення водопостачання в кризовий період", в українсько-чеській конференції «Імплементація чеського досвіду залучення європейського фінансування в розвиток міського господарства на етапі асоціації України з Європейським Союзом» та засіданні тимчасової 

5a0Звіт екокоманд за програмою «Стале домогосподарство»  (додано фото)

У рамках проекту «Освіта для сталого розвитку в дії», що впроваджено українською організацією «Вчителі за демократію та партнерство» спільно з міжнародною шведською організацією «Глобальний план дій» 04 грудня 2014р. відбулася заключна зустріч учасників екокоманд міста, дві з яких представляли працівники Івано-Франківського Водоекотехпрому. Протягом даного заходу всі присутні мали змогу обмінятися досвідом й результатами проведеної

  01 грудня 2014 р. на 75 році пішла з життя Шкутяк Ольга Василівна, прекрасна людина, талановитий педагог, мати трьох дітей.
              Колектив Івано-Франківського Водоекотехпрому розділяє скорботу і біль рідних, друзів, колег – усіх, хто знав і працював з Ольгою Василівною. Також висловлюємо щире, глибоке співчуття донці покійної – нашій працівниці, інспектору з кадрів - Матіїв Наталії Володимирівні та зятю, заступнику начальника управління інфраструктури Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку, Матіїву Миколі Васильовичу.
            Практично   все життя Ольги Василівни  було пов’язано із Грабівською загальноосвітньою школою , проблемами та успіхами якої вона невпинно опікувалася. Робота вчителя - це нелегка праця, адже вони формують наше підростаюче покоління, саме від вчителів багато у чому залежить те, якими виростають наші діти.

Світла пам’ять Ользі Василівні.

sep01Вітаємо ювілярів грудня!

Ковалюка Ярослава Васильовича , водія, 09.12.54р.н.
Михайленка Костянтина Васильовича , охоронця, 09.12.64р.н.
Головчака Володимира Петровича , слюсаря АВР, 30.12.74р.н.

Дорогі наші ювіляри! Від усієї душі бажаємо вам міцного здоров‘я, великого людського щастя, мудрості та виваженості у справах, у домі – миру та злагоди! Нехай доля щедро дарує Вам світлу радість та родинні гаразди, нових Вам сил і наснаги, оптимізму та натхнення для досягнення успіхів у всіх сферах життя!

З повагою, адміністрація і колектив
                                                                               КП «Івано-Франківськводоекотехпром»

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1