Станом на 15.12.17 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Вовчинецька – підсипка розкопки        вул. Побутова 6 – заміна аварійного водопроводу        вул. Польова – прокладка каналізаційної мережі        вул. Павлика 6 – заміна колодязі на каналізаційній мережі        вул. В.Ветеранів 6a – базар – заміна водопроводу        вул. Гординського 5 – відкачка води , вияснення місця витоку        вул. Заклинських 13 , Івасюка 11, півд.. Бульвар 23 – влаштування бруківки        вул. Павлика 10 – ремонт водопроводу Ф-50мм – без х/води ж.б. № 10,10а,12
Головна

ОГОЛОШЕННЯ.

   Уже з п'ятниці 17 вересня відділ по роботі з проблемними боржниками та служба обліку та реалізації КП «Івано-Франківськводоекотехпром» проводять роботи з відключення боржників від мереж водопостачання та водовідведення.
   У „чорному списку” водоекотехпромівців – гуртожитки міста. Вжито заходи з відключення гуртожитків по вул. Дорошенка 28 , вул.Військових Ветеранів 6а , вул.Заклинських 8. За словами начальника відділу по роботі з проблемними боржниками Ясінського П.М. , усі горе-абоненти отримали попереження про відключення, однак, на жаль, жодним чином не зреагували на нього. Тож представники КП »ІФВЕТП» змушені вдатися до таких непопулярних і крайніх методів впливу. 
                      Адміністрація КП «ВЕТП»

ОГОЛОШЕННЯ.

     До відома керівників підприємств , організацій та населення міста.

Для виконання планових профілактичних робіт на ЧКВС, станції аерації, водопровідних та каналізаційних мережах і насосних станціях КП “ВЕТП“ 10.08.10 р. з 5:00 год до 5:00 год 11.08.10 р. буде припинено подачу холодної води на місто.
Просимо вибачення за тимчасові незручності.
                                 Адміністрація КП «ВЕТП»

До відома мешканців міста Івано-Франківська! 
З метою виконання профілактичних робіт КП "Івано-Франківськводоекотехпром" щорічно, а при необхідності - двічі на рік, - здійснює планове припинення водопостачання міста.
Адміністрація підприємства

ПРОЕКТ РІШЕННЯ “Про заходи, спрямовані на зменшення 
втрат холодної води і покращення
обліку водоспоживання та водовідведення”
       З метою зменшення втрат і витрат води та упорядкування надання послуг водопостачання та водовідведення, на підставі Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №126 від 14.05.2008р. виконавчий комітет міської ради

Детальніше...

DSC02422m

  Студенти 1-го курсу спеціальності «Екологія, охорона навколишнього середовища  та раціональне природокористування » інженерно-екологічного факультету  Національного університету нафти і газу під керівництвом викладача Кундильської  Тамари Володимирівни мали можливість почути цікаву розповідь начальника  Чернігівського комплексу водоочисних споруд Сисака Володимира Дмитровича про  фільтрування та хлорування питної води, яка подається в місто і яку ми  споживаємо. Відвідувачі комплексу водоочисних споруд наочно побачили    складний цілодобовий повний цикл подачі води, процес очищення, що вимагає від працівників КП „ІФВЕТП” високої майстерностіі відповідальності. 
У кінці зустрічі студенти разом з викладачами подякували за проведену пізнавальну екскурсію та знання, які вони здобули.

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1