Станом на 21.06.18 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Целевича,20 – прокладка каналізаційноїї мережі        вул. Ясінських – Кривоноса – заміна засувки D-150мм. Під час проведення робіт без хол. води буд. по вул. Кривоноса, Ясінських, К.Карого, Сковороди, Солотвинська, Фіголя        вул. Дудаєва,35 – підготовка до перелючення новозбудованого водопроводу        вул. Сєчєнова,129-а – ремонтні роботи на ПНС . Сєчєнова,129-а – без хол.води        вул. Надвірнянська – Угорницька – ремонт водопроводу D-200мм
Головна

                                                    ОГОЛОШЕННЯ

Увага!!! Інформація для тих хто хоче зареєструватися в системі для перегляду стану проплати і показників гарячої та холодної води...

Детальніше...

IMG 1741     11 травня в КП Івано-Франківськводоекотехпром відбувся  святковий   концерт з нагоди святкування Дня матері.

    Мати. Мама. Матуся. Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово.    Воно про найближчу, найдобрішу, найкрасивішу і наймилішу людину у  світі. Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах,  материнська ласка гріє нас все життя аж до старості. Її створив Бог на  цій грішній землі для краси і щастя, щоб вона дарувала життя і була  продовжувачем роду людського.

    Хай наші друзі крилаті – лелеки дарують Вам правнучат. Онучат, і діточок – оцих домашніх соловейків, щоб своїм безгрішним і чистим щебетом звеселяли Ваші змордовані душі та множили надію на краще завтра нашої долі; помагай Вам, Боже, поставити їх твердо на ноги і засіяти їхні душі зерном Правди і Науки. Нехай весняне свято розморозить нас, об’єднає і згуртує! Щастя, здоров’я всім Вам дорогі Матері.

Детальніше... 

 

9481a118d078 Вітаємо Вас із світлим і радісним святом – Великоднем.

 Воскресіння Христа – це торжество справедливості і перемоги добра    над злом. Воскресіння Ісуса – це утвердження віри і надії у серці      кожного християнина, це великий дарунок Господньої любові.


 Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що  достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя  увінчується славою. Прошу у Господа мудрості для єднання сердець і помислів, бажань і праці. Здоров'я, миру, поміркованості Вам і Вашій родині у поступах на життєвих дорогах. Нехай господня ласка Вас зігріває і навчає щастя. Нехай любов Господня з ясних високостей в оселю Вашу зійде світлим гостем!

ОГОЛОШЕННЯ

КП «Івано-Франківськводоекотехпром» реалізує нову гідравлічну установку TERRA – HYDROCRACK HC 600 S+ виробництва Швейцарії для безтраншейного методу прокладки ПЕ труб із зовнішнім діаметром до 355 мм або старих трубопроводів діаметром 50-350 мм практично із будь-якого матеріалу.
         Основними комплектуючими компонентами цієї установки є:
     - сама установка ремонту/відновлення труб;
     - блок автоматичного управління AFC;
     - силовий агрегат HONDA HC 60;
     - штанги, розколювальні інструменти;
     - гідравлічні системи з редукторами;
     - згони, перехідники, розколювальні згони, конусні розширювачі та ін.
        

Вартість устаткування становить 1083333,00 гривень.

ОГОЛОШЕННЯ

         Національною комісією регулювання ринку комунальних послуг України постановою від 10.02.2012р. №94 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення КП «Івано-Франківськводоекотепром», встановлено Комунальному підприємству «Івано-Франківськводоекотепром» тарифи:

    а) на послуги з централізованого водопостачання:    для потреб населення – 2,74 грн. за м. куб. (з ПДВ);
    б) на послуги з централізованого водовідведення:    для потреб населення – 1,79 грн. за м. куб. (з ПДВ);

          Постанова набирає чинності з 01.03.2012 року.

 

          Генеральний директор                   В. Марич

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1