Станом на 17.08.17 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Вовчинецька – капітальний ремонт водогону D-400мм        вул. Чорновола , – чистка колодязів дощової к-ції        вул. Токарська 21, Нова 5 – ремонт аварійного колодязя        вул. Галицька 163 – витік D-400мм        вул. Галицька 124, коновальця 101 – благоустрій розкопок        вул. Сахарова 5 – ремонт люка та благоустрій розкопки 6. вул.. Сахарова 5 – ремонт люка та благоустрій розкопки
Головна

Співпраця Міністерства з питань житлово-комунального господарства України, Світового банку та Шведського агентства міжнародного розвитку з комунальними підприємствами з водопостачання та водовідведення з питань підвищення рівня їх енергоефективності.

   Сьогодні тяжко собі уявити, що за часів радянської влади електроенергії було настількі багато, що питанню енергоефективності приділялась незначна увага. Результатом цього є те, що в Україні одна з найбільш енергозбиткових економік. Зв’язок між постачанням води та енергоефективністю на сьогодні дуже тісний.

Детальніше...

IMG_2485m
IMG_2486m
IMG_2487m

   24 cерпня КП»Івано-Франківськводоекотехпром» за    економічними показниками увійшло до числа  найкращих  комунальних підприємств 2009р. за  основним видом  діяльності-«збирання , очищення та  розподілення  води». За результатами конкурсу , які  базуються на  офіційних даних державної статистики ,  наше  підприємство отримало

 - сертифікат та відзнаку «Комунальне підприємство  року» , що підтверджують легітимність звання та вказують дійсне місце підприємства в державі за економічними показниками.
- сертифікат та відзнаку «Державний керівник року» , що підтверджують легітимність звання та вказують на високий рівень професіоналізму генерального директора п. М.Саєвича.

 

 

   З докерного переходу на річці Бистриця Солоттвінська вкрали так зване „коліно” від водогону діаметром 600 міліметрів.Така крадіжка була можлива також через байдужість мешканців Пасічної:”вони бачили що крадуть „коліно”,але ніхто про це не повідомив”.Працівники КП”Водоекотехпрому” відновлюють докерний перехід,щоб забезпечити резервне джерело живлення водою Пасічної. І лише завдяки злагодженій роботі охорони КП ”Водоекотехпрому” і міліції вдалося знайти „коліно” .Генеральний директор Саєвич Микола Броніславович звернувся до міського голови з проханням вжити всіх заходів ,щоб пункт прийому металобрухту, який прийняв завідома крадене майно позбавили ліцензії. Адже на пункті прийому металобрухту прийняли частину викраденого водогону без належного оформлення документів на здавача брухту, та з порушенням правил прийому металобрухту.

   Вирішення наболілої проблеми, такої як, заборгованість населення за користування водою і водовідведенням змусили 21 квітня 2009 року представників КП „Івано-Франківськводоекотехпром” скликати збори мешканців житлових будинків по вул. Петлюри 5, 7, 7а, по вул. Гвардійській 5, 7. Мета зустрічі полягала у порозумінні стосовно проведення оплат та погашення боргу.

Детальніше...

   8 квітня 2009 року в актовому залі МВК відбулось засідання ради голів БК і ОСББ з генеральним директором КП „Івано-Франківськводоекотехпром” М.Б.Саєвичем, заступником по фінансам М.І.Осколіп, заступником генерального директора по експлуа-тації В.В.Авраменком та начальником служби обліку та реалізації підприємства В.Я.Тишківським.

Детальніше...

Більше статтей...

71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1