Станом на 19.03.18 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Довженка 7 б – будівництво нового в-ду        вул. Юності – відкачування х/води ремонт засувки та монтаж ПГ        вул. Кубійовича 23 -– витік D-100мм – без х/води вул.. Кубійовича        вул. Кераміків 12, Набережна 22 - вияснення припини витоку та відсутності х/води        вул. Коновальця – прибирання снігу
Головна

                                                       ОГОЛОШЕННЯ

    До відома керівників підприємств , організацій та населення міста. 09.08.11р. з 5:00год до  5:00год 10.08.11р. буде припинено подачу холодної води на місто в зв’язку з проведенням  ремонтних робіт на водопровідних мережах , насосних станціях та ЧКВС.
           Просимо вибачення за тимчасові незручності. 
         Адміністрація КП«Івано-Франківськводоекотехпром»

УВАГА!!! Планове відключення водопостачання в місті Івано-Франківську перенесено                                                               на 9 серпня 2011 року

    До відома керівників підприємств, організацій та населення міста. У зв'язку із проведенням українсько-американських військових навчань Rapid Trident-2011, для здійснення яких в тому числі залучена територія Івано-Франківського аеродрому, на прохання керівництва Міністерства оборони України заплановане відключення водопостачання в місті Івано-Франківську перенесено на 9 серпня 2011 року.

           Адміністрація КП«Івано-Франківськводоекотехпром»

Шановні колеги

    1 травня – свято для всіх, хто своєю щоденною працею створює завтрашній день, процвітання і благополуччя України. Чесна добросовісна праця – основа успішного розвитку будь-якого суспільства. Людина праці заслуговує найщирішої шани та захоплення.
Нехай це чудове свято додасть нам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах, допоможе осягнути глибину життєствердних ідеалів добра і справедливості. Щиро бажаємо Вам, щастя, здоров’я, благополуччя і життєвих гараздів.
               Адміністрація КП«Івано-Франківськводоекотехпром»

311m

  19 березня 2011р. до Дня працівників житлово-комунального господарства у    приміщенні КП Муніципального ФОЦ відбулась міська спартакіада працівників    ЖКГ.
     У змаганнях взяли участь команди КП»Івано-Франківськводоекотехпром»,    ДКП «Електроавтотранс», ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго»,    «Об’єднана команда ЖЕО ».
   Команда КП»ІФВЕТП» зайняла І місце в загальнокомандному заліку. Працівники підприємства    зайняли такі загальнокомандні місця в наступних дисциплінах:


   І-місце настільний теніс  

   І-місце армреслін  

  II-місце волейбол  

  ІІ-місце шахи   

  II-місце канат

IMG 0035m   18 березня в приміщенні Муніципального Центру «Дозвілля» відбувся      святковий концерт з нагоди святкування Дня працівників житлово-  комунального господарства. Працівників КП »Івано-  Франківськводоекотехпром» вітали і нагороджували почесними грамотами  заступник міського голови Саєвич М.Б. , начальник УЖКГ Івано-Франківського  міськвиконкому Білик В.Й., начальник УЖКГ ОДА Дерев”янко О.В. та секретар  Івано-Франківської міської ради Марцінків Р.Р.

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1