Станом на 27.06.17 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Калушське Шосе – чистка резервуару чистої води        вул. Вовчинецька – капітальний ремонт водогону D-400мм        вул. Франка 6 - пож. частина – чистка кол-зів дощової каналізаційної мережі        вул Бельведерська 25 – влаштування бруківки на місці розкопки        вул. Івасюка - Паркова – переключення водогону D-225мм        вул. Нова 11 – витік D-150мм – без х/води ж.б. по вул. Нова, вул. Микитинецька 5,7        вул. Чорновола 138 – чистка колодязів, підготовка до заміни в-ду        вул. П.Орлика 10 – вияснення скритого витоку        вул. Маланюка 14 – заміна приладів обліку
Головна

 ЗАПИТ НА ВИЯВЛЕННЯ ІНТЕРЕСІВ                      REQUEST FOR EXPRESSIONS OF INTEREST
   (КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ)                                         (CONSULTANT SERVICES)

Детальніше...

Спеціальне повідомлення про закупівлю 
Україна
Проект розвитку міської інфраструктури
Позика № 4869-UA
Обладнання для хіміко-бактеріологічної лабораторії
№. IF/ LE/G/07
Уряд України отримав фінансування від Світового банку на проект „Розвиток міської інфраструктури” та має намір використати частину цих коштів на виплату в рамках контракту на закупівлю обладнання для хіміко-бактеріологічної лабораторії.

Детальніше...

   3-4 вересня 2009 року в м. Львові відбувся Міжнародний семінар на тему «Українсько-німецьке партнерство у галузі водного господарства: Завдання для науки і практики», участь в якому взяли генеральний директор КП «Івано-Франківськводоекотехпром» М.Б.Саєвич, заступник генерального директора з питань економіки та фінансів М.І.Осколіп, заступник генерального директора з питань експлуатації В.В.Авраменко.

Детальніше...

                                                            Пост - реліз
   засідання , яке відбулося 22 вересня в МЖКГУ за участю представників центральних органів виконавчої влади , комунальних підприємств

Детальніше...

34tm

Наші ветерани вміють дати відпір.

   На 5-ій Міжнародній регаті з веслування на байдарках і каное серед ветеранів , які  відбувалися в м.Львові на озері Наварія , працівник КП «Івано-  Франківськводоекотехпром» Артем”єв Олександр Васильович зайняв у класі  «Байдарка одномісна» на 200м 3-є місце , а в класі «Байдарка 2-місна» на 200м -- 2  місце.

   Колектив КП»Водоекотехпрому» висловлює вдячність за спортивні здобутки та  бажає нових досягнень!

Більше статтей...

71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1