Станом на 22.04.19 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Відкрита 9 – ремонт колодязя та ліквідація витоку        вул. Симиренка 48 – ремонт каналізаційної мережі        вул. Укр. Дивізії 5 - підготовка розкопки до асфальтування        вул. Симиренка 48 – ремонт каналізаційної мережі        вул. Галицька 65, 130 – благоустрій розкопки
Головна

podarki-90Шановні працівники ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго»!

         Увесь колектив Івано-Франківського Водоекотехпрому щиро вітає Вас з нагоди 50 – річчя з дня створення підприємства!Хочемо побажати Вашому підприємству процвітання та стабільності. Зичимо Вам та Вашим родинам міцного здоров'я, натхнення, добробуту та довголіття. Хай щедрою до Вас буде доля, обминають життєві негаразди. Невичерпної Вам енергії, сил та завзяття у роботі, незмінної творчої наснаги, успіхів у Вашій важливій діяльності на кожен подальший день! Нехай здійсняться ваші найсміливіші задуми і плани!
                                                                                                                                            З повагою, колектив та адміністрація
                                                                                                        КП «Івано-Франківськводоекотехпром»

gol111Ліквідація аварії  (додано фото)

 29 січня 2015р. працівниками КП «Івано-Франківськводоекотехпром» було виявлено витік на водогоні діаметром 1000 мм за адресою: вул. Коновальця, 101. Протягом вихідних днів 30-31 січня аварійною бригадою підприємства виконувалися роботи з ліквідації даного витоку, у зв’язку з чим у центральній частині міста було понижено тиск холодного водопостачання на житлові будинки. На сьогодні роботи виконано у повному обсязі, водопостачання відновлено.

 Просимо вибачення у мешканців міста за тимчасові незручності!

lukВже з березня у Франківську комунальники встановлюватимуть каналізаційні люки із гербом міста вагою 80 кг

       В Івано-Франківську зловмисники продовжують викладати дощеприймальні решітки.
    Про це директор КП "Водоекотехпром" Микола Саєвич повідомив під час оперативної наради у міськвиконкомі, інформує кореспондент Фіртки.
     Нещодавно викрали люки вздовж вулиць Мельника та Степана Бандери, втім кажуть, комунальники, перестали викрадати у масовій кількості.
     http://firtka.if.ua/?action=show&id=98384

Виконання робіт

   29 січня 2016р. працівниками КП «Івано-Франківськводоекотехпром» виконувалися роботи з ліквідації пориву на водопроводі діаметром 250 мм на вул. Ціолковського. Роботи тривали з 9.00 год до 11.15 год. Водопостачання відновлено у повному обсязі.

lichylnykРоз’яснення щодо повірки квартирних лічильників

З різних джерел засобів масової інформації поширюється думка, що повірка квартирних лічильників відповідно до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» №1314-VII є безоплатною. Проте це не так.
       З 01 січня 2016р. Законом України «Про метрологію та метрологічну діяльність» №1314-VII визначено, що періодична повірка приладів обліку, що є власністю фізичних осіб, здійснюється суб’єктами господарювання, що надають послуги 
... детальніше ...

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1