Станом на 22.11.17 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Молодіжна,52, Сахарова,36-а, Довбуша,8, Галицька,1 – благоустрій території після розкопок        вул. Хоткевича,54 – заміна уводу D-100мм. Під час проведення робіт без хол.води буд.Хоткевича,54 під.6,7        вул. Старозамкова,2 – підготовка до переключення вод-ду        вул. Новгородська,4 – витік D-250мм        вул. Бандери,14 – ремонт каналізаційних кол-зів        вул. Коновальця-Технічна – прокладка в/пр.мережі        вул. Драгоманова,12 – вияснення (підтоплення підвального приміщення).Під час проведення робіт без хол.води буд. №10,12 вул. Драгоманова        вул. Б.Хмельницького,43-47, Василіянок - чистка кол-зів дощової каналізації        вул. Пулюя, Берегова, Карпатська – кореляція в/пр.-х мереж
Головна

ОГОЛОШЕННЯ.

   Відділ по роботі з проблемними боржниками і служба обліку та реалізації КП «Івано-Франківськводоекотехпром» проводять роботи з відключення боржників від мереж водопостачання та водовідведення.
    Вжито заходи з відключення боржників на вул. Українська, 6/58, вул. Карпатська, 8/44, вул. Чорновола, 140/5 . 
                    Адміністрація КП «ВЕТП»

ОГОЛОШЕННЯ.

            До відома керівників підприємств , організацій та населення міста. 
     Для ліквідації аварії на водогоні Ф-700 мм на вул. Петлюри 25 3.11.10р. з 23:00 год. до 6:00 год. 4.11.10р. буде припинено подачу холодної води на наступні вулиці : Петлюри, Сорохтея, Довженка, Сухомлинського, Дорошенка, с.Крихівці, Мазепи, Коновальця, Січ.Стрільців, К.Данила, Півд. Бульвар та прилеглих до них вулиць.
    Просимо вибачення за тимчасові незручності. 
                   Адміністрація КП «ВЕТП»

    «Влада нас почула. Жити стало веселіше» Мабуть, не треба наголошувати на тому, що несправний водогін додає міському жителеві великих незручносте. Ми це добре відчули на собі, коли на нашій вулиці Сковороди періодично траплялися багаторазові його прориви. Тому за допомогою звернулися до міськвиконкому і безпосередньо до керівництва Івано-Франківського «Водоекотехпрому».

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ.

  КП «Івано-Франківськводоекотехпром» проводить роботи з відключення гуртожитків міста від мереж водопостачання та водовідведення.
  У „чорному списку” – гуртожитки по вул. Мазепи, 66 та 175 д. Відділ з роботи з проблемними боржниками та служба обліку та реалізації послуг повідомили боржників та надали їм можливість до 15.10.2010р. погасити заборгованість!!!
                   Адміністрація КП «ВЕТП»

ОГОЛОШЕННЯ.

   Уже з п'ятниці 17 вересня відділ по роботі з проблемними боржниками та служба обліку та реалізації КП «Івано-Франківськводоекотехпром» проводять роботи з відключення боржників від мереж водопостачання та водовідведення.
   У „чорному списку” водоекотехпромівців – гуртожитки міста. Вжито заходи з відключення гуртожитків по вул. Дорошенка 28 , вул.Військових Ветеранів 6а , вул.Заклинських 8. За словами начальника відділу по роботі з проблемними боржниками Ясінського П.М. , усі горе-абоненти отримали попереження про відключення, однак, на жаль, жодним чином не зреагували на нього. Тож представники КП »ІФВЕТП» змушені вдатися до таких непопулярних і крайніх методів впливу. 
                      Адміністрація КП «ВЕТП»

Більше статтей...

71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1