Станом на 22.05.17 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Вовчинецька – цементація водогону D-400 мм        вул. Ботанічна – Коновальця - асфальтування ям на вулиці        вул. В.Великого 10а – витік D-160мм – без х\/води ж.б. № 10,10а,12,12а        вул. Чороновола – стадіон «РУХ» - бетонування лотків        вул. Лепкого 38 – ліквідація аварійного водопроводу – без х/води ж.б. № 38        вул. Паркова – Івасюка – заміна водопроводу D-225мм        вул. Бельведерська 49 – ремонт водопровідного колодязя        вул. Чорновола 22 – заміна водопровідного вводу
Головна

14650705 953841n Участь у тренінгу за програмою ZAK – швидкий та ефективний аналіз очисних споруд в Україні (м.Дрезден, Німеччина)  (додано фото)

 Як уже повідомлялося раніше, 6 вересня 2016р. між КП «Івано-Франківськводоекоехпром» та підприємством «Dreberis GmbH» було підписано «Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці в рамках проекту «ZAK Україна - Ефективний аналіз очисних споруд в Україні» у співпраці зі Штадтвассерунґ ГмбГ, Інститутом водопостачання і каналізації населених пунктів та промислових підприємств Технічного інституту Дрездена за ...

ЗАПИТ НА ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ
(КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ)

Країна: Україна
Проект: ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ РІВНЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ
Консультаційні послуги: Проведення зовнішнього аудиту щодо готовності підприємства до сертифікаційного процесу
Угода про грант: TF012722

КП «Івано-Франківськводоекотехпром» отримав фінансування від Дунайської Водної Програми (DWP) на реалізацію проекту ... ... детальніше ...

P1440595Напередодні Дня захисника України, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва, КП «Івано-Франківськводоекотехпром» урочистим концертом привітало чоловічу половину колективу зі святом.

Особливі вітання линули для тих, хто в наш час став на захист країни від російських загарбників на сході – для учасників АТО. Адже захист Батьківщини від зазіхань з боку тих, хто намагається загрожувати державним засадам рідної країни – свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, величезної самопожертви і колосальної самовіддачі.

Тож вклоняємося тим, хто багато років тому і хто сьогодні з автоматом у руках береже наш спокій та захищає рідну землю. Бажаємо Вам дорогі захисники благополуччя і сил, здоров’я і щастя, а найбільше – мирного неба над головами! (додано фото)

 

P1440455Сьогодні на базі КП «Івано-Франківськводоекотехпром» відбулася презентація обладнання для пошуку витоків води компанії Gutermann, одного зі світових лідерів у сфері технологій та обладнання для вишукування втрат води, – AQUASCOPE 3, AQUASCAN 610, AQUASCAN 620L, ZONESCAN 820 та стаціонарна система моніторингу витоків Zonescan ALPHA.

Представники компанії Gutermann та української компанії «ОНІКО» надали детальну інформацію про обладнання, відповіли на запитання присутніх фахівців підприємства та колег із водоканалів області. Після теоретичної частини презентації відбулася практична демонстрація роботи обладнання на мережах м.Івано-Франківська (додано фото)

     7 вересня 2016р. комунальне підприємство «Івано-Франківськводоекотехпром» відвідала делегація з Німеччини (м. Дрезден) з метою ознайомлення фахівців підприємства з методом ефективного аналізу роботи очисних споруд (ZAK Україна). До складу делегації, зокрема, увійшли наступні фахівці: Йоганес Еффенбергер, Дрезденаштадтентвессерунґ Дрезден ҐмбХ (SEDD), Маркус Анерт, Дрезденський технологічний Університет(TUD), Герольд Фрітше, Дрезденський технологічний Університет(TUD), Штефан Вегерт , Дреберіс ТзОВ (DREB).  ... детальніше ...

Більше статтей...

71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1