Станом на 21.09.18 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Коновальця – Блавацького – заміна водопроводу        вул. Надрічна – будівництво дощового колектора        вул. Мазепи – швидка – прокладка водопроводу        вул. Польова 18 – будівництво дощового колектора D-200мм        вул. Горбачевського - АС №2 – вияснення витоку води
Головна

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я!!!

  Для користувачів холодної води  в м. Тисмениця  в зв'язку з похолоданням просимо пропускати воду на протік (режим постійного капання води) в нічний період з недопущенням промерзання холодної води в будинок. Просимо вибачення за незручності.

                                                                                                                              Адміністрація.

О Г О Л О Ш Е Н Н Я!!!

  Сьогодні в м. Тисмениця по вул. Липова 39 проводиться заміна засувки до буд.39. Буде припинено водопостачання до 14.00 14.02.2018 р. на вул. Галицька , Липова , Вільшанецька , Вишенського , Наливайко. Просимо вибачення за незручності.

                                                                                                                              Адміністрація.

О Г О Л О Ш Е Н Н Я !!!

                 З 25.01.2018 р. Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг для споживачів КП «Івано-Франківськводоекотехпром» встановлено нові тарифи (Постанови №1575 та №1576 від 28.12.2017р.):

                                      -  централізоване водопостачання7,02 грн./ м3;
                                  -  централізоване водовідведення9,70 грн./м3;

- централізоване водопостачання (з використанням внутрішньобудинкових систем)  – 7,19 грн./ м3;
-  централізоване водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 9,91 грн./м3;

Адміністрація

О Г О Л О Ш Е Н Н Я!!!

  Сьогодні в м. Тисмениця по вул. Липова 37-39 проводяться аварійні роботи на водопроводі  D-86 мм. Буде припинено водопостачання до 17.00 23.01.2018 р. на вул. Галицька , Липова , Вільшанецька , Вишенського. Просимо вибачення за незручності.

                                                                                                                              Адміністрація.

vodox2018Вітаємо зі святом Водохреща!
Вода — одна з найбільших загадок природи, створена для блага людини. Усю воду наші предки називали святою. З покоління в покоління передавалася глибока шана воді. П’ючи воду із джерела, чоловіки знімали головний убір у знак пошани. Жінки ж зранку, коли ішли з коромислом до криниць, одягалися в чистий одяг. Традиційним у нашого народу було оберігання водоймищ.

Наші пращури вірили, що земна вода поєднується з небесною, тому, оберігаючи земну воду, вірили, що будуть мати й небесну. Біля криниць, джерел часто можна було побачити вербу ...  ... детальніше ...

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1