Станом на 21.09.18 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Коновальця – Блавацького – заміна водопроводу        вул. Надрічна – будівництво дощового колектора        вул. Мазепи – швидка – прокладка водопроводу        вул. Польова 18 – будівництво дощового колектора D-200мм        вул. Горбачевського - АС №2 – вияснення витоку води
Головна

12345             Просимо мешканців міста звернути увагу!

Для подачі заявок в диспетчерську службу КП «Івано-Франківськводоекотехпром».
Про перейменування об’єкту благоустрою.

Керуючись ст. 26, «Про місцеве самоврядування в Україні », на підставі протоколу №2 від 13.04.2018р. комісії з найменування та перейменування об’єктів благоустрію, встановлення пам’ятних знаків, меморіальних дощок у м.Івано-Франківську, міська рада вирішила :
Перейменувати вулицю Новгородську на вулицю Кардинала Любомира Гузара.

З повагою адміністрація КП «Івано-Франківськводоекотехпром».

pdm

dm               

                        Святковий концерт до Дня Матері.

    Мама старенька стоїть на воротах.
    Від сліз солених очі печуть.
    Чекає дітей у щоденних турботах,
    А діти, байдужі, додому не йдуть

                  ... детальніше ....

  Сьогодні ми офіційно запустили нову насосну станцію в мікрорайоні Пасічна (вул. Целевича) в Івано-Франківську. До цього вона працювала тиждень у тестовому режимі.
  «Місто розвивається швидкими темпами. Люди скаржились на низький тиск води. Тепер проблем не буде. Добре, що вдалось досить швидко реалізувати цей проект, аби мешканці мали безперебійне водопостачання. На станції працюватиме 35 осіб у декілька змін. У планах також звести резервуари – тут і на Калуському шосе, що дозволить менше використовувати сам насос. 
  Ніяких проблем з роботою пристроїв і механізмів не було, отож тепер насоси запрацюють на повну! Потужностей старої насосної станції, яка забезпечувала питною водою мікрорайон, вже замало, особливо з перспективами розбудови. Тому в актуальності нової насосної станції ніхто не сумнівався, особливо мешканці мікрорайону, які на собі відчували певні проблеми з водопостачанням.До речі, станція такої потужності в Івано-Франківську з’явилась вперше», – зауважив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Фото з офіційного відкритття насосної станції IV підняття Пасічна

gram02 травня 2018 року в місті Івано-Франківську в приміщенні обласної філармонії відбулось нагородження колективів та підприємств міста, з нагоди Всесвітнього дня охорони праці.
КП "Івано-Франківськводоекотехпром" зайняв ІІ місце в номінації "Житлово-комунальне та водопровідно-каналізаційні господарства, пошта та зв'язок"

Керівник підприємства Роман Кімачук
Начальник служби охорони праці Олена Добровольська... детальніше ....

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1