Станом на 27.11.20 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Галицька ,203 - витік D-200 мм . Без води вул. галицька 201, 203 , т.ц. Гурман , радіозавод        вул. Мазепи ДОСААФ порив на вводі. Робота абонента.
Головна
MK001

   3 липня 2008 року у м.Києві на базі Міністерства з питань житлово-  комунального господарства України генеральний директор КП «Івано-  Франківськводоекотехпром» узяв участь у обговоренні на круглому столі  «Розвиток публічно-приватного партнерства у житлово-комунальній сфері», яке  ініціювало Міністерство з питань житлово-комунального господарства України

   Розвиток і модернізація та реконструкція інженерної інфраструктури не  можливий без залучення значних коштів. Для отримання ефективного результату за сучасним  підходом у вирішенні даного питання потрібно якнайбільше використовувати кредитні та  інвестиційні ресурси, спрямовуючи бюджетну підтримку на залучення в галузь приватного  сектору. Тому для впровадження використання названих ресурсів на сьогодні необхідно  створити законодавче підгрунтя для стимулювання розвитку співпраці між державними та  приватними секторами.

   Зі слів Міністра з питань ЖКГ України Олексія Кучеренка, суттєве збільшення обсягу  бюджетних коштів для розвитку житлово-комунальної галузі не позбавить суспільство від  необхідності спрямовувати фінансові ресурси на розвиток галузі, адже інших джерел  фінансування, ніж тарифи або податки, у кращий час для цього не існує. Водночас, бюджетне  фінансування не забезпечує стимулів для ефективного використання населенням енергетичних і  інших ресурсів, оскільки у цьому випадку кожна конкретна людина не відчуває залежності між  своєю Наступнього дня учасники конференції відвідали виставку безтраншейного обладнання      Одеського заводу «СОМ». Проте однією виставкою не обійшлось. Відбулась екскурсія по  заводу, де можна було пересвідчитись у якості виготовлення продукції.

   Розвиток публічно-приватного партнерства призведе до позитивних змін у обліку і економному  використання ресурсів, сприятиме заохочення бізнесу до співпраці з державою.

 

MOdessa2008%20059

   13 червня 2008 року в м. Одесі відбулась науково-практична конференція на  тему : «Сучасні методи будівництва і ремонту інженерних мереж». Для участі у цій  конференції були запрошені генеральний директор КП «Івано-Франківськводоеко-  техпром» М.Б.Саєвич та директор з експлуатації В.В. Авраменко

Детальніше...

M18-19%2006%202008%20079

   19 червня 2008 року у виставковому залі при ІФНТУНГ відбулась міжнародна  конференція. Метою її проведення була, актуальна на сьогодні, можливість для  впровадження енергоефективних та інноваційних технологій через залучення  інвестицій.

Детальніше...

MPicture 004b   19 та 20 травня 2008 року до КП ”Івано-Франківськводоекотехпром” завітали  колеги з міста Донецька

Детальніше...

   27 травня 2008 року в зв’язку із проведенням ремонтних робіт для влаштування вставки O –  600 мм буде відключений водогон по вул. Петлюри з 05:00 год. до 08:00 год. В результаті  відключення буде припинено подачу холодної води на слідуючи вулиці : 
  - Петлюри, Чорновола, Під. Бульвар, Саєвича, Вишневського, Дорошенка, Г.Мазепи,  Дорошенка, Сухомлинського, с.Крихівців.

             Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  РОЗРАХУНКІВ

71_1