Станом на 27.11.20 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Галицька ,203 - витік D-200 мм . Без води вул. галицька 201, 203 , т.ц. Гурман , радіозавод        вул. Мазепи ДОСААФ порив на вводі. Робота абонента.
Головна

   8 квітня 2009 року в актовому залі МВК відбулось засідання ради голів БК і ОСББ з генеральним директором КП „Івано-Франківськводоекотехпром” М.Б.Саєвичем, заступником по фінансам М.І.Осколіп, заступником генерального директора по експлуа-тації В.В.Авраменком та начальником служби обліку та реалізації підприємства В.Я.Тишківським.

Детальніше...

IMG_1663m

   Весна. Пора очищення, оновлення. Це все передує підготовці до великого  свята – Великодня. І не тільки духовно. Прибрати свої оселі, присадибні  ділянки, а також дружно попрацювати над впорядкуванням території рідного  підприємства - ось запорука святкового настрою.

 

 

IMG_1635m

  26 березня 2008 року до КП ”Івано-Франківськводоекотехпром” для зустрічі з  генеральним директором підприємства М.Б.Саєвичем та начальником служби  обліку та реалізації В.Я.Тишківським завітали голови кооперативів. Керівництво  підприємства виступило ініціатором даної зустрічі, мета якої - це вирішення  питання оплати за послуги, які надаються абонентам кооперативів,  розроблення механізму розрахунку, та проведення роботи із злісними неплатниками.

IMG_TRIM

 

КП «Івано-Франківськводоекотехпром» - „Краще енергоефективне  підприємство 2008 року”

 

 

Детальніше...

N09063M

    13 березня 2009 року в Народному домі пройшли урочистий концерт  та  нагородження кращих працівників з нагоди святкування Дня   працівників  житлово-комунального господарства та побутового  обслуговування населення.

 

 

Детальніше...

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  РОЗРАХУНКІВ

71_1