Станом на 01.10.20 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Медична 7 , Довженка 20 – вияснення причини підтоплення підвалів – в роботі        вул. Толстого 5 – влаштування бруківки після розкопки – в роботі        вул. Маланюка – Кобилянської – ліквідація залому на колекторі D-300мм – в роботі        Чистка колодязів дощової каналізації згідно заявок служби оперативного реагування «15 – 80» -вул. Надрічна, Грушевського, Січ. Стрільців,- в роботі        Ремонт ПГ згідно припису        Виконання заявок по забиттю дворової к-ції
Головна
MP%20036

  Усе-таки природа уміє показати свою велич і перевагу. Страх, розпач,  розгубленість, безпорадність. Ці почуття охопили кожного хто стикнувся із  стихією, яка охопила увесь західний регіон. Довготривалі опади спричинили  повінь, величина якої вражає за своєю силою. Спільне лихо зрівняло і бідного  і багатого. Люди, кидаючи на поталу воді своє майно рятували життя собі і  своїм близьким. А вона усе зносила на своєму шляху.

   Ще на початку літа відпочиваючі на берегах річок Бистриць Солотвинської та Надвірнянської  нарікали на мілководність. Проте, починаючи уже з 23 липня мешканці міста Івано-Франківська  та прилеглої території йшли на дамбу дивитись, як прибуває вода. Перше з цікавості, а надалі з  жахом. Можна було тільки констатувати факти затоплень, руйнацій. Боротись зі стихією було  практично неможливо.

   З 23 липня КП «Івано-Франківськводоекотехпром» працював в аварійному режимі. Для  аварійно-відновлювальних робіт були задіяні усі підрозділи та техніка. Проте маштаби  нанесених збитків вагомі.

   Гірські річки продемонстрували свою норовливість. Знесено перехід ( акведук ) O 600 мм  через р. Бистрицю Солотвинську, в наслідок чого усі камери переключення та насосна станція  4-го підйому в районі Пасічна були затоплені. Подекуди у приміщеннях вода сягала більше 2-х  метрів. Район залишився без світла, води та моста по якому тимчасово було припинено рух  транспорту.

   Так, вода, зруйнувавши підпірно-направляючу стінку водозабору ріки Бистриці  Солотвинської, змінила русло і пішла в обхід водозабору. Крім розмиття під»їзних доріг,  пошкоджень високовольтних кабелів, занесення гравієм і намулом трубопроводів, затоплена  Берегова насосна станція, зруйнована захисна дамба нижнього б’єфу на водозаборі ріки  Бистриця Надвірнянська.

   25 липня, внаслідок раптового затоплення на станції аерації у селі Ямниця відбулось аварійне  відключення будівель і споруд. Через затоплення електрощитових вийшло з ладу усе  електрообладнання. Затоплені і замулені усі приміщення, склади, під’їзні дороги та головну  насосну станцію.

   Деформований шибер приймальної камери. Від всплиття повітропроводу O 1000 мм зруйновано  стіну, фундамент і рами повітродувок. Рівень води на очисних спорудах сягав 1,5 метра.

 Завдяки професійно-злагодженим діям пріцівників КП «Івано-Франківськводоекотехпром» у  місті Івано-Франківську була вода. Водопостачання, хоча з пониженим тиском, уже 26 липня о  18-00 годині було в районі Пасічна відновлене. 27 липня паводок почав поступово спадати.    Керівництвом підприємства було розроблено перелік першочергових заходів по проведенню  відновлювальних робіт на усіх ділянках підприємства. Усім працівникам, чи-то слюсар АВР чи  слюсар-ремонтник, машиніст насосної станції, шофер чи лаборант, охоронець, майстер, праців-  ники диспетчерської служби, начальники районів, цехів та вище керівництво – усім хочеться  висловити теплі слова подяки за віддану і добросовісну роботу. Відчуваючи на собі велику  відповідальність, кожний хотів своєю працею зарадити людському лиху.

     Окремо хочемо висловити співчуття усім постраждалим в наслідок повені. Спільне лихо як і  робота гуртує людей. Вивчати причини таких руйнацій і маштаб повені будуть спеціалісти різних  галузів науки. Проте уже сьогодні потрібно замислитись про день завтрашній. А наслідки стихії  можна простежити за фотографіями, які розміщені на сайті.

 

   До відома керівників підприємств, організацій та населення м.Івано-Франківська. У зв’язку з надзвичайною ситуацією, яка склалася в місті, припинення подачі холодної води яке було заплановане на 29.07.2008р. переноситься. Про дату відключення води буде повідомлено додатково.

              Адміністрація.

MK001

   3 липня 2008 року у м.Києві на базі Міністерства з питань житлово-  комунального господарства України генеральний директор КП «Івано-  Франківськводоекотехпром» узяв участь у обговоренні на круглому столі  «Розвиток публічно-приватного партнерства у житлово-комунальній сфері», яке  ініціювало Міністерство з питань житлово-комунального господарства України

   Розвиток і модернізація та реконструкція інженерної інфраструктури не  можливий без залучення значних коштів. Для отримання ефективного результату за сучасним  підходом у вирішенні даного питання потрібно якнайбільше використовувати кредитні та  інвестиційні ресурси, спрямовуючи бюджетну підтримку на залучення в галузь приватного  сектору. Тому для впровадження використання названих ресурсів на сьогодні необхідно  створити законодавче підгрунтя для стимулювання розвитку співпраці між державними та  приватними секторами.

   Зі слів Міністра з питань ЖКГ України Олексія Кучеренка, суттєве збільшення обсягу  бюджетних коштів для розвитку житлово-комунальної галузі не позбавить суспільство від  необхідності спрямовувати фінансові ресурси на розвиток галузі, адже інших джерел  фінансування, ніж тарифи або податки, у кращий час для цього не існує. Водночас, бюджетне  фінансування не забезпечує стимулів для ефективного використання населенням енергетичних і  інших ресурсів, оскільки у цьому випадку кожна конкретна людина не відчуває залежності між  своєю Наступнього дня учасники конференції відвідали виставку безтраншейного обладнання      Одеського заводу «СОМ». Проте однією виставкою не обійшлось. Відбулась екскурсія по  заводу, де можна було пересвідчитись у якості виготовлення продукції.

   Розвиток публічно-приватного партнерства призведе до позитивних змін у обліку і економному  використання ресурсів, сприятиме заохочення бізнесу до співпраці з державою.

 

MOdessa2008%20059

   13 червня 2008 року в м. Одесі відбулась науково-практична конференція на  тему : «Сучасні методи будівництва і ремонту інженерних мереж». Для участі у цій  конференції були запрошені генеральний директор КП «Івано-Франківськводоеко-  техпром» М.Б.Саєвич та директор з експлуатації В.В. Авраменко

Детальніше...

M18-19%2006%202008%20079

   19 червня 2008 року у виставковому залі при ІФНТУНГ відбулась міжнародна  конференція. Метою її проведення була, актуальна на сьогодні, можливість для  впровадження енергоефективних та інноваційних технологій через залучення  інвестицій.

Детальніше...

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  РОЗРАХУНКІВ

71_1