Станом на 01.10.20 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Медична 7 , Довженка 20 – вияснення причини підтоплення підвалів – в роботі        вул. Толстого 5 – влаштування бруківки після розкопки – в роботі        вул. Маланюка – Кобилянської – ліквідація залому на колекторі D-300мм – в роботі        Чистка колодязів дощової каналізації згідно заявок служби оперативного реагування «15 – 80» -вул. Надрічна, Грушевського, Січ. Стрільців,- в роботі        Ремонт ПГ згідно припису        Виконання заявок по забиттю дворової к-ції
Головна

   З докерного переходу на річці Бистриця Солоттвінська вкрали так зване „коліно” від водогону діаметром 600 міліметрів.Така крадіжка була можлива також через байдужість мешканців Пасічної:”вони бачили що крадуть „коліно”,але ніхто про це не повідомив”.Працівники КП”Водоекотехпрому” відновлюють докерний перехід,щоб забезпечити резервне джерело живлення водою Пасічної. І лише завдяки злагодженій роботі охорони КП ”Водоекотехпрому” і міліції вдалося знайти „коліно” .Генеральний директор Саєвич Микола Броніславович звернувся до міського голови з проханням вжити всіх заходів ,щоб пункт прийому металобрухту, який прийняв завідома крадене майно позбавили ліцензії. Адже на пункті прийому металобрухту прийняли частину викраденого водогону без належного оформлення документів на здавача брухту, та з порушенням правил прийому металобрухту.

   Вирішення наболілої проблеми, такої як, заборгованість населення за користування водою і водовідведенням змусили 21 квітня 2009 року представників КП „Івано-Франківськводоекотехпром” скликати збори мешканців житлових будинків по вул. Петлюри 5, 7, 7а, по вул. Гвардійській 5, 7. Мета зустрічі полягала у порозумінні стосовно проведення оплат та погашення боргу.

Детальніше...

   8 квітня 2009 року в актовому залі МВК відбулось засідання ради голів БК і ОСББ з генеральним директором КП „Івано-Франківськводоекотехпром” М.Б.Саєвичем, заступником по фінансам М.І.Осколіп, заступником генерального директора по експлуа-тації В.В.Авраменком та начальником служби обліку та реалізації підприємства В.Я.Тишківським.

Детальніше...

IMG_1663m

   Весна. Пора очищення, оновлення. Це все передує підготовці до великого  свята – Великодня. І не тільки духовно. Прибрати свої оселі, присадибні  ділянки, а також дружно попрацювати над впорядкуванням території рідного  підприємства - ось запорука святкового настрою.

 

 

IMG_1635m

  26 березня 2008 року до КП ”Івано-Франківськводоекотехпром” для зустрічі з  генеральним директором підприємства М.Б.Саєвичем та начальником служби  обліку та реалізації В.Я.Тишківським завітали голови кооперативів. Керівництво  підприємства виступило ініціатором даної зустрічі, мета якої - це вирішення  питання оплати за послуги, які надаються абонентам кооперативів,  розроблення механізму розрахунку, та проведення роботи із злісними неплатниками.

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  РОЗРАХУНКІВ

71_1