Станом на 10.07.20 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Ціолковського – заміна аварійного водогону D-250мм (акведук) – в роботі        вул. Мазепи 130 – заміна водопроводу – в роботі        вул. Мазепи – технікум фізкультури – заміна дощової каналізаційної мережі – в роботі        вул. Бельведерська – Манюха – ліквідація залому на каналізаційній мережі – в роботі        вул. Чорновола 65 – підготовка до заміна водопровідного вводу – в роботі        Виконання заявок по забиттю дворової к-ції        Ремонт ПГ згідно припису        вул. Чорновола – підготовка розкопок до асфальтування – в роботі        вул. Галицька 64 – 64а – вияснення витоку – в роботі        вул. П.Орлика 3 – ремонт засувки D-150мм – без х/води ж.б.1 – 7, та вул. Бельведерська 17,19 – в роботі        вул. Набережна 4 – 6а – чистка дощової к-ції – в роботі        вул. Підгірна 13 с. Микитенці – витік D-50мм – в роботі        вул. Шевченка – Січ. Стрільців – переключення водопроводу D-150мм – в роботі        вул. Ребета – ГАЗ – витік – в роботі
Головна

   Рішення Виконавчого комітету Івано-Франківської міської Ради від 20.11.2008 р. Про тарифи на послуги водопостачання та водовідведення для населення

   На підставі ст.31 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”, ст. 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2006 року № 959 „Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення” (із змінами та доповненнями) та на виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України (введено в дію Указом Президента України від 03.10.2008 р. № 905), враховуючи ріст вартості електроенергії, розміру мінімальної заробітної плати та врахувань на неї, виконавчий комітет міської ради вирішив :

Детальніше...

До відома керівників підприємств, організацій та населення 
міста Івано-Франківська !

   Для виконання ремонтних робіт на водопровідно-каналізаційних мережах і насосних станціях міста КП „Івано-Франківськводоекотехпром” припинить подачу холодної води 26 серпня 2008 року з 05:00 год. до 14:00 год. 27 серпня 2008 року.

      Просимо вибачення за тимчасові незручності.

MM%20331

  

    5 серпня генеральний директор КП «Івано-Франківськводоекотехпром»  М.Б.Саєвич брав участь в урочистостях з нагоди 15-ої річниці з Дня створення в/ч  1241 Внутрішніх Військ МВС України. Протягом довгого часу підприємство  співпрацює із цією військовою частиною, надає шефську допомогу

Детальніше...

MP%20036

  Усе-таки природа уміє показати свою велич і перевагу. Страх, розпач,  розгубленість, безпорадність. Ці почуття охопили кожного хто стикнувся із  стихією, яка охопила увесь західний регіон. Довготривалі опади спричинили  повінь, величина якої вражає за своєю силою. Спільне лихо зрівняло і бідного  і багатого. Люди, кидаючи на поталу воді своє майно рятували життя собі і  своїм близьким. А вона усе зносила на своєму шляху.

   Ще на початку літа відпочиваючі на берегах річок Бистриць Солотвинської та Надвірнянської  нарікали на мілководність. Проте, починаючи уже з 23 липня мешканці міста Івано-Франківська  та прилеглої території йшли на дамбу дивитись, як прибуває вода. Перше з цікавості, а надалі з  жахом. Можна було тільки констатувати факти затоплень, руйнацій. Боротись зі стихією було  практично неможливо.

   З 23 липня КП «Івано-Франківськводоекотехпром» працював в аварійному режимі. Для  аварійно-відновлювальних робіт були задіяні усі підрозділи та техніка. Проте маштаби  нанесених збитків вагомі.

   Гірські річки продемонстрували свою норовливість. Знесено перехід ( акведук ) O 600 мм  через р. Бистрицю Солотвинську, в наслідок чого усі камери переключення та насосна станція  4-го підйому в районі Пасічна були затоплені. Подекуди у приміщеннях вода сягала більше 2-х  метрів. Район залишився без світла, води та моста по якому тимчасово було припинено рух  транспорту.

   Так, вода, зруйнувавши підпірно-направляючу стінку водозабору ріки Бистриці  Солотвинської, змінила русло і пішла в обхід водозабору. Крім розмиття під»їзних доріг,  пошкоджень високовольтних кабелів, занесення гравієм і намулом трубопроводів, затоплена  Берегова насосна станція, зруйнована захисна дамба нижнього б’єфу на водозаборі ріки  Бистриця Надвірнянська.

   25 липня, внаслідок раптового затоплення на станції аерації у селі Ямниця відбулось аварійне  відключення будівель і споруд. Через затоплення електрощитових вийшло з ладу усе  електрообладнання. Затоплені і замулені усі приміщення, склади, під’їзні дороги та головну  насосну станцію.

   Деформований шибер приймальної камери. Від всплиття повітропроводу O 1000 мм зруйновано  стіну, фундамент і рами повітродувок. Рівень води на очисних спорудах сягав 1,5 метра.

 Завдяки професійно-злагодженим діям пріцівників КП «Івано-Франківськводоекотехпром» у  місті Івано-Франківську була вода. Водопостачання, хоча з пониженим тиском, уже 26 липня о  18-00 годині було в районі Пасічна відновлене. 27 липня паводок почав поступово спадати.    Керівництвом підприємства було розроблено перелік першочергових заходів по проведенню  відновлювальних робіт на усіх ділянках підприємства. Усім працівникам, чи-то слюсар АВР чи  слюсар-ремонтник, машиніст насосної станції, шофер чи лаборант, охоронець, майстер, праців-  ники диспетчерської служби, начальники районів, цехів та вище керівництво – усім хочеться  висловити теплі слова подяки за віддану і добросовісну роботу. Відчуваючи на собі велику  відповідальність, кожний хотів своєю працею зарадити людському лиху.

     Окремо хочемо висловити співчуття усім постраждалим в наслідок повені. Спільне лихо як і  робота гуртує людей. Вивчати причини таких руйнацій і маштаб повені будуть спеціалісти різних  галузів науки. Проте уже сьогодні потрібно замислитись про день завтрашній. А наслідки стихії  можна простежити за фотографіями, які розміщені на сайті.

 

   До відома керівників підприємств, організацій та населення м.Івано-Франківська. У зв’язку з надзвичайною ситуацією, яка склалася в місті, припинення подачі холодної води яке було заплановане на 29.07.2008р. переноситься. Про дату відключення води буде повідомлено додатково.

              Адміністрація.

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  РОЗРАХУНКІВ

71_1