Станом на 14.07.20 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Ціолковського – заміна аварійного водогону D-250мм (акведук) – в роботі        вул. Мазепи 130 – заміна водопроводу – в роботі        вул. Мазепи – технікум фізкультури – заміна дощової каналізаційної мережі – в роботі        вул. Бельведерська – Манюха – ліквідація залому на каналізаційній мережі – в роботі        вул. Сагайдачного – інф. лік – пошук скритих витоків – в роботі        Виконання заявок по забиттю дворової к-ції        Ремонт ПГ згідно припису        вул. Надрічна 32 – ремонт засувки D-150мм – в роботі        вул. Галицька 64 – ремонт засувки D-400мм – в роботі
Головна

                                                        РІШЕННЯ

Івано-Франківської міської ради

(_______)

___  демократичного скликання

від ______________  № ________

Про внесення змін до рішення Івано-Франківської  

міської ради від 15.09.2011р. №383-14 зі змінами

від 29.12.2011р. №546-18, від 29.05.2012р. №763-25

«Про структуру, періодичність та строки надання та

основні умови надання послуг з утримання будинків

і споруд та прибудинкових територій в

м. Івано-Франківську »

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ

        Для виконання планових ремонтних робіт на ЧКВС, станція аерації, МНС, в/пр. і канал. мереж з 13.08.13 5-00 год. по 14.08.13 5-00 год. буде припинена подача холодної води на місто , прилеглі села та м. Тисменицю.
        Просимо вибачення за тимчасові незручності.
                       Адміністрація.

ПРОЕКТ

Про затвердження «Правил приймання
стічних вод споживачів у каналізаційну
систему м.Івано-Франківська»

            Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону навколишнього природного середовища», Водного кодексу України, «Правил приймання стічних вод підприємств у комунальні та відомчі системи каналізації населених пунктів України» затверджених наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 19.02.2002 р. №37,вирішив:

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ

      Для виконання планових профілактичних і ремонтних робіт на водопровідних мережах та ПВНС «Каскад» 11.06.13р з 9:00 год. до 20:00 год. буде зупинено насосну станцію «Каскад».
     Під час зупинки ПВНС буде понижений тиск холодної води у мережі , що приведе до відсутності води на верхніх поверхах житлових будинків.
      Просимо вибачення за тимчасові незручності.

     Адміністрація.

Про якість води

Вода, яку централізовано подають мешканцям м. Івано-Франківська, одна з найкращих в Україні. Мікробіологічні та санітарно – хімічні показники питної води, відповідають Державним санітарним нормам та правилам. Ми споживаємо воду, яка має сприятливі органолептичні показники та нешкідливий хімічний склад, безпечною в епідемічному та радіаційному відношенні...

Детальніше...

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  РОЗРАХУНКІВ

71_1